دختر شایسته2013 روزی زشت ترین دختر بود! عکس

دختر شایسته2013 روزی زشت ترین دختر بود! عکس
 مطالب خواندنی و جالب

"هانا هین" 23 ساله دختر شایسته 2013 یکی از شهرهای انگلیس است که در رقابتهای جهانی نیز حضور پیدا کرد. او علاوه بر حضور در رقابتهای جهانی به زودی مدرک خود در رشته داروسازی را نیز دریافت خواهد کرد. او می گوید این مسئله ثابت می کند که دختران شایسته تنها به دنبال جذابیتهای شهوانی نیستند.
 

دختر شایسته2013 روزی زشت ترین دختر بود! عکس
 
در کشور انگلستان بسیاری از مردم رقابتهای انتخاب دختر شایسته را مورد سرزنش قرار می دهند و آن را ابزاری برای جلوه گری دختران جوان معرفی می کنند. اما این دانشجوی رشته داروسازی می گوید بسیاری از ستاره های حاضر در این رقابتها تحصیل کرده هستند  و با استفاده از شهرت خود به نفع بنیادهای خیریه کمک مالی جمع آوری میکنند. او اضافه می کند اکثر مردم نسبت به این دختران نگرشی منفی دارند و آنها را خودخواه و خودسر می پندارند در حالیکه واقعیت چیز دیگری است.
دختر شایسته انگلیسی می گوید وقتی به مردم می گویم که مدرک داروسازی ام را به زودی می گیرم همه تصور می کنند این یک شوخی خنده دار است. وی اضافه می کند شرکت در این رقابتها به من اعتماد به نفسی می دهد که روزی در مدرسه آن را از دست دادم.
به گفته وی در دوران مدرسه او دختری با صورت پر از جوش و عینکی بوده است که به گفته اکثر بچه ها زشت ترین دختر مدرسه لقب گرفته بود. همین مسئله باعث شد او همیشه تنها بوده و تنها به درس خواندن مشغول باشد. اما انتخاب وی به عنوان دختر شایسته 2013 شهرش به او اعتماد به نفس داده است . او علاوه بر رشته داروسازی دارای مدرک کارشناسی بیوشیمی از یک دانشگاه معتبر انگلیسی نیز می باشد.

دختر شایسته 2013
 


a
مطالب داغ چند روز گذشته