جنجال های این فیلم تمام شدنی نیست

جنجال های این فیلم تمام شدنی نیست

معرفی فیلمی که جنجال اکران آن تمام شدنی نیست! جزئیات بیشتر را در ادامه همین بخش مرور کنید.

 

نازوب، خبر نمایش فیلم جنجال برانگیز «مصاحبه» در جشنواره فیلم برلین  در حالی طی چند روز گذشته سوژه رسانه‌های داخلی و خارجی شده بود که برگزارکنندگان این جشنواره آن را تکذیب کردند.

 

در این میان انتشار این خبر خشم مقامات کره شمالی را برانگیخت، تا آنجا که سخنگوی وزارت امورخارجه این کشور ضمن قرائت بیانیه‌ای‌ متذکر شد: این فیلم نه به هیچ عنوان ربطی به آزادی بیان دارد و نه در حد و اندازه جشنواره برلین است و در واقع نمایش این فیلم در جشنواره برلین به طور آشکار تبلیغ تروریسم توسط برگزارکنندگان این جشنواره است.

 

در ادامه این بیانیه‌ آمده است: آلمان با جانبداری از آمریکا در این حرکت تروریستی تاریخ شرم‌آور خود را بار دیگر تکرار می‌کند. در زمانی که اروپا خود بستر وقوع حملات تروریستی است نمایش یک فیلم از ترور اقدام کاملا اشتباهی است.

 

بنا بر این گزارش، سوءتفاهم ایجاد شده به این دلیل است که کمپانی سونی قرار است 5 فوریه همزمان با افتتاح جشنواره فیلم برلین، فیلم «مصاحبه» را در آلمان به نمایش درآورد.

 

فیلم سینمایی «مصاحبه» که تاکنون باعث اختلاف بسیاری شده است، داستان دو خبرنگار است که فرصت می‌یابند با رئیس جمهور کره شمالی مصاحبه کنند ولی سازمان سیا با استخدام این دو، از آنها می‌خواهد که او را ترور کنند.
شصت و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم برلین 2 الی 15 فوریه برگزار خواهد شد.

 

 


 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته