فرشتگان

سوال بسیار جالب دانشجویان از احمدی نژاد + متن

مجموعه : اخبار
سوال بسیار جالب دانشجویان از احمدی نژاد + متن
جمعی از دانشجویان دانشگاه های تهران با انتشار نامه ای که نسخه ای از آن در اختیار عصرایران قرار گرفته ، از محمود احمدی نژاد خواستند اگر به عملکرد خود در طول 8 سال ریاست جمهوری اش مطمئن است و برای پرسش های دانشجویان درباره آثار اقتصادی،سیاسی،اجتماعی و اخلاقی کارهایش در آن 8 سال پاسخی دارد ، در دانشگاه تهران حاضر شود و رو در رو به پرسش های دانشجویان پاسخ دهد.
در این نامه آمده است: شما در طول 8 سال ریاست جمهوری تان ، هرگز پاسخگویی پیشه نکردید و به جز گفت و گوهای تشریفاتی با مجریان معرف حضور صدا و سیما ، با هیچ رسانه داخلی گرفت و گوی اختصاصی و چالشی نداشتید و این در حالی است که با خبرنگاران و رسانه های درجه چندم خارجی ، بارها گفت و گوهای اختصاصی داشتید. حتی در سال 1388 نیز که آقای روحانی شما را دعوت به مناظره کرد ، آن را نپذیرفتید. حتی همین چند روز پیش نیز ، حاضر نشدید برای پاسخگویی ، به دادگاه قانونی در جمهوری اسلامی بروید. حال چه شده که اهل پاسخگویی در مناظره شده اید؟ البته همه ما می دانیم که علت چیست و سودای موج سواری سیاسی با طرح موضوعات مختلفی که مناظره ، آغاز آن است ، محرک اصلی این ماجراست ولی با این همه ، اصل را بر صحت می گذاریم و از جنابعالی می خواهیم قبل از این که با رئیس جمهور کشور که خود بهتر از بقیه می دانید چقدر مشغله کاری دارد ، مناظره کنید ، به دانشگاه تهران بیایید و ابتدا با نمایندگان دانشجویان مناظره کنید و برای اولین بار ، در فضایی جز فضای یک سویه صدا و سیما ، به پرسش های صریح و بی پرده ما درباره عملکرد و رفتارتان در آن 8 سال پاسخ دهید و در همان جا به طور مستقیم ، واکنش دانشجویان به ادعاهای تان را اعم از رد یا قبول ببینید و سپس به مناظره با افراد دیگر بیندیشید.

در پایان این نامه آمده است:
راستی آقای احمدی نژاد! اگر شما این قدر به خود مطمئن بودید ، چرا در دادگاه تان حاضر نشدید؟ آیا جز این است که در دادگاه باید همه چیز به طور مستند ارائه شود و نمی توان همانند مناظره ها با فرافکنی و تهمت زدن و جوسازی ، کار را از پیش برد؟
خداوند نعمت زندگی آرام و تقوای الهی را از بندگانش نگیرد.


laghari
بیوگرافی هنرمندان