فرشتگان

شیرآب بسیار عجیب که رسانه ها را شوکه کرد! عکس

شیرآب بسیار عجیب که رسانه ها را شوکه کرد! عکس
یک خانواده اهل «دیکسی» در ایالت «لوئیزانا»ی آمریکا وقتی متوجه شدند آبی که از مشاهده صحنه شعله‌ور شدن آبی که از شیر آب منزلشان خارج می‌شود، شوکه شدند.به گزارش ناز وب، رسانه‌های محلی این ایالت گزارش دادند که این خانواده حدود یک سال با آب لوله‌کشی خود مشکلات مختلفی داشتند اما هیچکدام از این مشکلات تا قبل از کشف جدید دختر خانواده تا این حد برای آنها مشکل‌ساز نشده بود.
 
«خانواده پارکرز»، دو واحد مسکونی در ملک شخصی خود دارند که برای هر دو واحد یک چاه آب مشترک وجود دارد. «سارا» دختر خانواده به واحد دوم یعنی محل زندگی برادرش رفته و پس از امتحان آب لوله‌کشی منزل وی متوجه شد که این آب به حدی قابلیت اشتعال دارد که شعله آتش به سرعت پرده توری آشپزخانه را مشتعل می‌کند.

علاوه بر این «میگان پارکر»، 17 ساله از اعضای این خانواده در هنگام شستن ظرف‌ها دچار ضعف شدید شده بود که پزشکان علت آن را متوجه نشدند اما بعد معلوم شد که عامل آن استنشاق گاز متان بوده است.به گزارش ایران ناز به نقل از شبکه «کی‌اس‌ال‌ای‌نیوز»، این خانواده متوجه شدند به داخل چاه آب منزل آنها، گاز متان نفوذ کرده که به نظر آنها عامل آن، حفاری‌های نفتی یک کمپانی در نزدیکی منزل آنها است. این خانواده فعلا استفاده از آب چاه خصوصی خود را متوقف کرده و به استفاده از آب لوله‌کشی شهری روی بیاورند.


جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
laghari
بیوگرافی هنرمندان