فرشتگان

لقب تجار به محمد جواد ظریف (تصاویر)

مجموعه : اخبار
لقب تجار به محمد جواد ظریف (تصاویر)

پس از انتخاب محمد جواد ظریف به عنوان قهرمان قهرمانان صنعت، برای چندین دقیقه فعالان تولیدی و اقتصادی حاضر در سالن به صورت ایستاده اقدام به تشویق وزیر امور خارجه کشور کردند و از توافق‌های انجام گرفته هسته‌ای ایران و ۱+۵ در ژنو تقدیر و تشکر شد…

 

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه به عنوان قهرمان Heroes of Iranian diplomacy قهرمانان دیپلماسی ایران از سوی صنعتگران، تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی کشور انتخاب شد.

 

لقب تجار به محمد جواد ظریف (تصاویر)

 

در حاشیه برگزاری نهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت و اقتصاد ایران، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه به عنوان قهرمان قهرمانان دیپلماسی ایران از سوی صنعتگران، تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی کشور انتخاب شد.

در این مراسم که با حضور محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس جمهور، سیدحسین هاشمی استاندار تهران، محمد جواد ایروانی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و جمعی از فعالان اقتصادی، صنعتگران، تولیدکنندگان و سازندگان داخلی برگزار شد، از ظریف وزیر خارجه به طور رسمی با اهدای نشان قهرمان قهرمانان صنعت و دیپلماسی کشور تقدیر شد.

 

لقب تجار به محمد جواد ظریف (تصاویر)

 

پس از انتخاب محمد جواد ظریف به عنوان قهرمان قهرمانان صنعت، برای چندین دقیقه فعالان تولیدی و Economical اقتصادی حاضر در سالن به صورت ایستاده اقدام به تشویق وزیر امور خارجه کشور کردند و از توافق‌های انجام گرفته هسته‌ای ایران و ۱+۵ در ژنو تقدیر و تشکر شد.

پس از پایان این مراسم هم تابلویی در بیرون سالن همایش نصب شده بود که فعالان تولیدی و اقتصادی کشور بر روی این تابلو خواسته ها و پیشنهادها خود را خطاب به ظریف وزیر امور خارجه می نوشتند.

 

دیگر مطالب مرتبط با وزیر امور خارجه ظریف

 

بیوگرافی محمدجواد ظریف و مریم ایمانیه همسرش + تصاویر

آزادی نرگس کلباسی با متن نامه ظریف

نامه جنجالی فرزند آیت الله جوادی آملی به دکتر ظریف

درگیری و فحاشی نماینده مجلس با دکتر ظریف + تصاویر

 


laghari
بیوگرافی هنرمندان