فرشتگان

زنی که مدیر بزرگترین شرکت اتومبیل سازی شد+عکس

زنی که مدیر بزرگترین شرکت اتومبیل سازی شد+عکس
وی معتقد است زنان امروز جایگاه ویژه ای در صنعت و بخصوص صنعت اتومبیل سازی دارند و تنها راه پیشرفت در مسیر کار و زندگی را پشتکار و صبوری میداند…
 
به گزارش ناز وب، خانم  ماری باربارا یک خانم امریکایی است که مدرک مهندسی داشته و مادر دو فرزند نوجوان است. او اخیرا موفق شد صندلی مدیریت بزرگترین کارخانه سازنده اتومبیل در دنیا را  از آن خود کند. او خیلی زود توانست به یکی از قدرتمندترین زنان در عرصه صنعت دنیا تبدیل شود.
 
  

 

وی نقش پررنگی در طراحی و تولید اتومبیل های ساخت کارخانه " جنرال موتورز" امریکا دارد و اولین زنی است که رهبری مدیران این شرکت بزرگ خودروسازی را از آن خود کرده است. وی از سن 18 سالگی وارد این کمپانی شده و مدت 33 سال است که برای این کارخانه کار میکند.
او در مصاحبه اش عنوان کرده است طی این سالها زحمات زیادی متحمل شده است تا بتواند به مدیریت برسد. او میگوید ماشین های مورد علاقه وی شورولت، کامارو و پونتیاک است و قدرت موتور این اتومبیل ها را می ستاید. وی معتقد است زنان امروز جایگاه ویژه ای در صنعت و بخصوص صنعت اتومبیل سازی دارند و تنها راه پیشرفت در مسیر کار و زندگی را پشتکار و صبوری میداند.

جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
laghari
بیوگرافی هنرمندان