فرشتگان

شگرد عجیب زن سارق مشهدی از مغازه ها+عکس

مجموعه : اخبار
شگرد عجیب زن سارق مشهدی از مغازه ها+عکس

متهم زن با انتقال به کلانتری به جرمش اعتراف و عنوان کرد به بهانه خرید پوشاک وارد مغازه ها می شده و در شلوغی محل پوشاک گرانقیمت سرقت می کرده و آنها را می فروخته است…

زنی که به عنوان مشتری وارد مغازه‌ها می‌شد و پوشاک سرقت می‌کرد، از سوی ماموران کلانتری فیاض‌بخش مشهد در استان خراسان رضوی دستگیر شد.  سرهنگ احد کریمی فرمانده انتظامی مشهد در این باره گفت: چندی پیش صاحب یک فروشگاه با حضور در کلانتری فیاض بخش، از سرقت مقادیری پوشاک از مغازه اش توسط یک زن خبر داد.با تشکیل پرونده و تحقیق از شاکی معلوم شد روز حادثه زنی به عنوان مشتری وارد مغازه اش شده و مقادیری پوشاک گرانقیمت دزدیده است.

وی افزود: جستجو برای دستگیری زن سارق ادامه داشت تا این که چند شهروند دیگر نیز با حضور در مرکز پلیس، از زنی که سارق اموال مغازه هایشان بود، شکایت کردند.در ادامه بررسی ها مشخص شد، تصاویر رایانه ای سارق فراری با هم مشابهت دارد که جستجو برای دستگیری متهم ادامه یافت تا این که دو روز پیش وی دستگیر شد.

متهم زن با انتقال به کلانتری به جرمش اعتراف و عنوان کرد به بهانه خرید پوشاک وارد مغازه ها می شده و در شلوغی محل پوشاک گرانقیمت سرقت می کرده و آنها را می فروخته است. بنا بر این گزارش، با صدور قرار قانونی برای متهم، تحقیقات تکمیلی از وی ادامه دارد.


جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
laghari
بیوگرافی هنرمندان