چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

دختر نوجوانی که برای زنده ماندن خانواده اش تسلیم شیطان شد (عکس)

دختر نوجوانی که برای زنده ماندن خانواده اش تسلیم شیطان شد (عکس)

تصویر بالا مرد روان پریشی است که دختر 16 ساله را تسلیم خواسته های شیطانی خودش کرد. ادامه این ماجرای خواندنی را دنبال کنید.

 

داماد سابق بازیگر قدیمی آمریکایی، “جان کازاوتس”  به جرم تجاوز کردن به یک دختر نوجوان و اسیر کردن او به مدت ۵ روز در یک تریلی بدون استفاده در یک بیابان، متهم شد.

 

به گزارش نازوب، “بوک وایلد مورفی” ۴۹ ساله، که در گذشته با دختر بازیگر کهنه کار هالیوود “جان کازاوتس” ازدواج کرده و طلاق گرفته بود، هفته گذشته بعد از اینکه کشف شد او یک دختر نوجوان را در یک تریلی بدون استفاده واقع در دشتی دور افتاده در ایالت کالیفرنیا اسیر کرده است، دستگیر و زندانی شد.

 

این مرد روانی، بعد از وانمود کردن خودش به عنوان پسری ۱۹ ساله در حین چت کردن با دختر ۱۶ ساله اهل نیویورک را با تهدید مجبور کرد تا برای دیدن او به کالیفرنیا سفر کند.

 

“مورفی” در طول چت کردن آنلاین، برای دختر نوجوان آهنگی فرستاد و زمانی که دختر نوجوان آن را باز کرد، فایل آهنگ شامل ویروسی بود که به “مورفی” اجازه می داد تا بتواند به اطلاعات شخصی دختر دست پیدا کند.

 

“مورفی”  این دختر را تهدید کرده بود که اگر به دیدنش نیاید ، خانواده او را خواهد کشت. این دختر ۱۶ ساله به اجبار برای دیدن او به ایالت کالیفرنیا سفر کرد و قبل از رفتن از مادرش درخواست کرد که با پلیس تماس بگیرد.

 

طبق گزارش خبرگزاری ها ،پلیس از کمک کردن به مادر این دختر نوجوان خودداری کرد، بنابراین  او به ناچار برای دنبال کردن دخترش به کاراگاهان خصوصی مراجعه کرد. مادر دختر قربانی می‌گوید: هر چقدر به پلیس التماس کردم تا به ما کمک کنند، بی فایده بود و آن‌ها به من می‌خندیدند.

 

طبق گفته دادگاه، این دختر در یک ماشین تریلی در دشتی متروک و دور افتاده در ایالت کالیفرنیا ، به مدت ۵ روز مورد شکنجه و تجاوز قرار گرفته بود.

 

مادر این دختر قربانی به روزنامه “نیویورک پست” گفت: من هرلحظه امید داشتم که  حال او خوب باشد .اما زمانی که متوجه شدم تلفن همراه او خاموش است و از هیچ طریقی نمی توانم او را دنبال کنم ، ترس و وحشت همه وجودم را فرا گرفت و تمام تلاش خود را برای پیدا کردن دختر ۱۶ ساله ام به کار گرفتم.

 

سرانجام کاراگاهان با دنبال کردن مجرم ” مورفی”، مکان اسارت دختر ۱۶ ساله را در ساعت ۹ شب ردیابی کردند.

 

کاراگاهان در بازجویی ها متوجه شدند که مورفی این دختر را به اجبار و با تهدید از شهر خودش در نیویورک به کالیفرنیا کشانده بود و به محض ورود، او  توسط “مورفی” روان پریش اسیر شدو برای ۵ روز مورد  تجاوز وحشیانه قرار گرفت.

 

مورفی تا زمان حکم نهایی دادگاه، زندانی  و متهم به پرداخت  ۱.۰۰۰.۰۰۰ دلار غرامت به دختر ۱۶ ساله شد. کاراگاهان می گویند تحقیقات آنها هنوز ادامه دارد چرا که امکان دارد قربانیان دیگری نیز وجود داشته باشد.

 

دادگاه این مرد روان پریش، برای تحقیقات بیشتر پرونده همچنان ادامه دارد.

 

 


جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته
تولد پسری بسیارعجیب با دوسر روی هم! + (عکس)
تولد پسری بسیارعجیب با دوسر روی هم! + (عکس)
مشاهده بیشتر