عضویت در کانال تلگرام

خودروی دیدنی و تمام اتوماتیک در آینده! تصاویر

مجموعه : علم و فناوری
خودروی دیدنی و تمام اتوماتیک در آینده! تصاویر
"زوکس" خودرویی است که اواخر سال 2013 رونمایی شده است و حالا به یکی از طرح های واقع بینانه تبدیل شده است…
 
موتور این خودرو دارای سیستم جالبی است به طوری که دارای حرکت در 360 درجه خواهد بود. زوکس خودرویی است که در آینده تمام کارهای لازم را خود انجام می دهد…
 
موتور این خودرو دارای سیستم جالبی است به طوری که دارای حرکت در 360 درجه خواهد بود. زوکس خودرویی است که در آینده تمام کارهای لازم را خود انجام می دهد.
دنیای فناوری به سوی اتوماسیون یا همان مکانیزه شدن حرکت می کند. در این دنیا همه چیز به صورت فناورانه و تنها با استفاده از هوش مصنوعی کار می کند این کمک می کند تا انسان ها به دیگ کارهای خود رسیده و ربات ها جایگزین آن ها می شوند.
خودروهای اتوماتیک از این دسته فناوری ها هستند که انسان ها به دنبال رسیدن به  آن بوده و طرح های زیادی را در اینباره پیشنهاد می کنند. هر ساله طرح هایی رونمایی می شود که خودروهای کنترل اتوماتیک نامیده شده و توانایی انجام بسیاری کارها را دارند.

 

 

 

 

 

"زوکس" خودرویی است که اواخر سال 2013 رونمایی شده است و حالا به یکی از طرح های واقع بینانه تبدیل شده است. در این طرح خودرو تمام کارهای لازم را انجام داده و مسافرین تنها از مناظر اطراف لذت خواهند برد. این خودرو هیچ شیشه جلو یا عقبی ندارد و تمام آن به بدنه آیرودینامیک پیوند خورده است.
این خودرو برای استفاده های شخصی یا برای راهنمایی توریست ها مورد استفاده قرار خواهد گرفت و امکانات رفاهی درون آن کاملا تکمیل است. هوش مصنوعی این خودرو نیز توسط یک کامپیوتر قدرتمند مرکزی کنترل شده و تمام حرکات تحت نظارت آن خواهد بود.
موتور این خودرو دارای سیستم جالبی است به طوری که دارای حرکت در 360 درجه خواهد بود. این خودرو دیگر نیاز به دور زدن های دوفرمان یا هر گونه دور زدن دیگر ندارد زیرا خودرو در تمامی جهات حتی با کمترین درجه پیچش هم حرکت می کند.

عضویت در کانال تلگرام

پربازدید ترین مطالب نازوب
Xبستن تبلیغات
X