لاغری با نازوب

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مهارت و ترفندهای زندگی وبسایت ناز وب

شگفتی مناظر طبیعی دنیا با شکل قلب (عکس)

شگفتی مناظر طبیعی دنیا با شکل قلب (عکس)

نگاهی به ۶ مورد از عجایب جهان می اندازیم که به طور طبیعی شکل قلب را به خود گرفته اند.

 

افراد عاشق پیشه و کسانی که به ماجراجویی علاقه فراوانی دارند؛ حتما از دیدن این شگفتی های طبیعی قلبی شکل در جهان به وجد می آیند. از جزایر کوچک مرجانی گرفته تا دریاچه ها و تنگه های قلبی شکل! مادر طبیعت به خوبی ثابت کرده است که به همراه عشق فراوانی که با انسان به اشتراک می گذارد، یک نوع حس خوش طبعی هم در خود دارد.

 

جزیره کوچک مرجانی – استرالیا

خارج از جزایر Whitsunday در استرالیا یک جزیره قلبی شکل کوچکی وجود دارد که به طور طبیعی شکل گرفته و در سطح آب به شکل قلب ظاهر شده است. این جزیره کوچک مرجانی را فقط می توان از آسمان مشاهده و تحسین کرد؛ چون غواصی کردن، یا رفتن به روی آن و هر نوع عمل مشابه ممنوع است که همین امر باعث شده که برای گرفتن تصاویر از بالا و یا پیشنهادات ازدواج، این جزیره از محبوبیت زیادی برخوردار باشد. متاسفانه استرالیا برای توسعه جزایر مرجانی خود در جزیره اصلی در نزدیکی Whitsunday، برنامه هایی در پیش گرفته است که ممکن است زندگی این جزیره را در سال های آتی به خطر اندازد.

 

شگفتی مناظر طبیعی دنیا با شکل قلب (عکس)

جزیره کوچک مرجانی
تنگه ایکس – آریزونا

شکاف بین تنگه ها مملو از رنگ ها و شکل های مختلف هستند، شکل های نواری و مارپیچی آن اغلب اوقات موجب خطای دید انسان ها می شود. تنگه ایکس، که در سرزمین Navajo در مسافت ۳۰ دقیقه ای با آریزونا واقع شده است؛ یک نوع جایگزین عاری از سکنه برای تنگه بزکوهی آنتلون ( یکی از عجایب زیبای طبیعی جهان در آریزونا) به شمار می رود. بعضی از دیواره های این تنگه دارای بیش از ۴۶ متر ارتفاع هستند ولی چیزی که این تنگه را متمایز کرده است وجود تصاویر شگفت انگیزی است که از آن گرفته شده است. در بین این تصاویر یک قلب سیاه هم دیده می شود که از میان شعله های نارنجی و قرمز رنگ نمایان است.

 

شگفتی مناظر طبیعی دنیا با شکل قلب (عکس)

تنگه ایکس
Lac Calvaresc ( دریاچه قلبی شکل ) – سوییس

در ارتفاع ۲۱۳۳ متری در بالای کوه کالانکا بین دره های کالانکا و مسکولکینا در کوه های آلپ سوییس، کوهنوردان می توانند شاهد دیدن دریاچه قلبی شکلی به اسم Lac Calvaresc ( به معنای دریاچه قلب ) باشند، یک محیط زیبا که در تابستان آب سرد خود را در اختیار علاقه مندان می گذارد. موش خرما ها  نیز از این دریاچه به اندازه کافی لذت می برند. افرادی که از این دریاچه دیدن می کنند؛ باید یک مسافت سه روزی را به صورت پیاده به همراه اندکی کوه نوردی طی کنند و تمام طول راه در اقامت گاه هایی که در کوه ها قرار گرفته اند، سپری کنند.

 

شگفتی مناظر طبیعی دنیا با شکل قلب (عکس)

Lac Calvaresc
Isla Corazón ( جزیره قلبی شکل ) – آرژانتین

این جزیره جنگلی که بر روی آب های یخ دریاچه ماسکاردی در آرژانتین قرار گرفته است؛ شکل زیبایی از قلب را به خود گرفته است. بسیاری از افرادی که بر روی رودخانه کایاک سواری میکنند؛ در اینجا برای گرفتن عکس، رد و بدل کردن بوسه های عاشقانه توقفی کرده و خاطراتی از خود در یکی از زیباترین جزایر دنیا به جا می گذارند.

 

شگفتی مناظر طبیعی دنیا با شکل قلب (عکس)

Isla Corazón
سنگ های قلبی شکل -Maui

در شمال کاپالوآ در غرب Maui، در بین سنگ ها شکافی دیده می شود که به شکل قلب است. موج های مرتفعی که از سطح اقیانوس به آنجا می رسند؛ منظره ای شگفت انگیز به این سنگ اضافه می کنند و بسیاری از افراد عکس های یادگاری زیبایی از این ناحیه گرفته اند.

 

شگفتی مناظر طبیعی دنیا با شکل قلب (عکس)

سنگ های قلبی شکل
سد سنگی به شکل دو قلب – تایوان

با آنکه این منظره زیبا را نمی توان دقیقا ساخت طبیعت نامید زیرا این ماهی گیران بودند که برای به دام انداختن ماهی هایی که طی جزر و مد به این سمت می آمدند، این سد را ساختند. ولی چنین ساختار زیبایی که در شهرستان Chimei تایوان قرار دارد، ارزش سفر کردن و دیدن مناظر زیبا و یادگیری چیزهایی در رابطه با سنت ماهیگیری وروش های آن در گذشته، دارد.

 

شگفتی مناظر طبیعی دنیا با شکل قلب (عکس)

سد سنگی

 

 

 


جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته
تصاویر دردناک از دومین مرد دنیا با صورتی آویزان  16+
تصاویر دردناک از دومین مرد دنیا با صورتی آویزان 16+
مشاهده بیشتر