لنز چشم مخصوص گوگل با امکانات جالب!! عکس

لنز چشم مخصوص گوگل با امکانات جالب!! عکس
محققان در حال  بررسی دقیق و عمیق مراحل ساخت این وسیله هستند و ما نمودار علمی آن ها را درست بعد از اتمام کارشان اضافه کردیم….
 
پروژه ی وسیله‌ی جدید قابل پوشیدن شرکت Google یک لنز چشم با کاربرد های پزشکی است.
گوگل همیشه علاقه ی زیادی به گجت های قابل پوشیدن داشته است و این بار این گجت با استفاده از یک لنز چشم هوشمند فوق پیشرفته, به بدن شما بسیار نزدیک تر شده است.
توسط قطعات الکترونیکی بسیار ریز, این وسیله قادر است مقدار گلوکز اشک شما را اندازه گیری و مشخص کند, و به افراد دیابتی روشی راحت تر از "سوزن و خون" را برای متوجه شدن وضعیتشان ارائه دهد.
یک چیپ وایرلس ریز (واقعا ریز) و یک سنسور حساس به گلوکز, در بین دو لایه ی یک لنز بیرنگ کار گذشته شده اند, گوگل همچنین اظهار کرد اخطار این وسیله همچنین میتواند از طریق چراغ های LED ریز کاشته شده در لنز صورت گیرد.
 
 

لنز چشم مخصوص گوگل با امکانات جالب!! عکس
در این چند سال اخیر هیچ کمبودی در مورد ساخت لنز های پیشرفته وجود نداشته, اما این جهش بزرگ گوگل, با وجود این که هنوز یک نمونه تجربی است, می تواند واقع گر‌ایانه ترین وسیله در این بین باشد.
گوگل در حال حاضر در حال هدف گرفتن شرکت هایی است که در مورد بازار وسایل پزشکی سر رشته‌ی بیشتری دارند, تا این وسیله را برای عرضه آماده کنند. همچنین FDA در حال بررسی این وسیله است تا از تمام مراحل تست سلامتی عبور کند تا برای پیشرفت بیشتر در تولید آماده شود.
محققان در حال  بررسی دقیق و عمیق مراحل ساخت این وسیله هستند و ما نمودار علمی آن ها را درست بعد از اتمام کارشان اضافه کردیم.

a
مطالب داغ چند روز گذشته