راز بزرگ این مدل امریکایی همه را شوکه کرد +عکس

این مدل سیاهپوست  میگوید روزها برای این کمپانی خوشنام در صنعت مد فعالیت میکرده و شب ها نیز به برنامه نویسی مشغول بوده است…

یک مدل معروف امریکایی در زمان بازنشستگی اش از حرفه مدلینگ پرده از یک راز بزرگ برداشت. " لیندسی اسکات " 29 ساله که سابقا یکی از مدلهای معروف کمپانی " ویکتوریا سکرت " بوده است بعد از بازنشستگی اعلام کرد همزمان با فعالیت در عرصه مد برنامه نویسی کامپیوتر هم انجام میداده است، او میگوید یکی از برنامه های نوشته شده اش را به شرکت " اپل " فروخته است.


 
راز بزرگ این مدل امریکایی همه را شوکه کرد +عکس

این مدل سیاهپوست  میگوید روزها برای این کمپانی خوشنام در صنعت مد فعالیت میکرده و شب ها نیز به برنامه نویسی مشغول بوده است. او در سال 2006 از دانشگاه ماساچوست همزمان در دو رشته تاتر و علوم کامپیوتر فارغ التحصیل شد. علیرغم فشار خانواده اش او تصمیم گرفت مدلینگ را به عنوان حرفه اصلی خود برگزید و در سال 2009 اولین سیاهپوستی بود که با کمپانی " کالوین کلین" قرارداد انحصاری امضا کرد.

راز بزرگ این مدل امریکایی همه را شوکه کرد +عکس

او بعد از مدتی با برندهای معروفی چون " لوئیس ویتون" و " پرادا" نیز قرارداد امضا کرد، اما تصمیم گرفت از تحصیلات خود هم استفاده کند به همین دلیل به برنامه نویسی مشغول شد. او برنامه ای به نام " آی پورت " نوشت که یک اپلیکیشن مخصوص آپلود کتاب و عکس در گوشی های "آی پد" است. این برنامه با استقبال مسئولان " اپل" روبرو شد. او میگوید تا کنون اپلیکیشن های زیادی نوشته است که برخی از آنها توسط کمپانی های معروفی در زمینه " آی تی " خریداری شده است.


جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته