کشف جسد این جوان ۱۸ ساله ورامینی پس از 11 روز

مجموعه : اخبار
متأسفانه با جسد بی‌جان این جوان در یک قنات در روستاهای توابع شهرستان ورامین روبه‌رو شده و آن را پس از شناسایی به مراجع ذی‌صلاح تحویل دادند….
 
لحظاتی پیش جسد جوان 18 ساله‌ ورامینی پس از 11 روز جست‌وجوی نیروهای امدادی و دستگاه‌ها و نهادهای شهرستان ورامین کشف شد.
 
براساس این گزارش، مهدی کوشک‌باغی جوان 18 ساله ورامینی 23 دی‌ماه سال جاری داخل قنات قدیمی یکی از روستاهای توابع شهرستان ورامین سقوط کرده بود.
 
براساس گزارش‌های رسیده به خبرنگار فارس نیروهای امدادی شهرستان ورامین پس از اطلاع از این حادثه در محل حضور یافته و برای پیدا کردن این جوان تمام توان و ظرفیت‌های خود را به کار گرفتند.
 
رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهردار ورامین در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تشریح فعالیت‌های نیروهای امدادی این شهرستان و یگان‌های امدادی و خدماتی و نیز استان تهران از تلاش‌های شبانه‌روزی نیروهای امدادی طی روزهای اخیر خبر داد.
 
محمدخانی با اشاره به اینکه ابتدا امیدوارم بودیم که این جوان 18 ساله را زنده پیدا کنیم، خاطرنشان کرد: با به کارگیری چندین پمپ آب، نیروهای مجرب امدادی، ابزار و تجهیزات لازم، غواصان برجسته و حضور شبانه‌روزی نیروهای آتش‌نشانی و دستگاه‌های امدادی متأسفانه با جسد بی‌جان این جوان در یک قنات در روستاهای توابع شهرستان ورامین روبه‌رو شده و آن را پس از شناسایی به مراجع ذی‌صلاح تحویل دادند.

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته