عاقبت دیدنی زنی که نسخه خوشبختی می فروخت!

عاقبت دیدنی زنی که نسخه خوشبختی می فروخت!

شما از پرتال جامع ناز وب در بخش مطالب خواندنی و جالب، عاقبت دیدنی زنی که نسخه خوشبختی می فروخت! عکس،  بازدید می کنید….  امیدواریم از این بخش لذت ببرید.

زن رمال که با فریب بانوان و فروش نسخه‌های خوشبختی، میلیون‌ها تومان کلاهبرداری کرده بود، از سوی ماموران پلیس آگاهی شهرستان شاهین شهر و میمه استان اصفهان دستگیر شد. سرهنگ غلامعباس بلفکه فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه در این باره گفت: چندی پیش زنی با حضور در پلیس آگاهی، از زن رمالی به اتهام کلاهبرداری شکایت کرد.
در تحقیق از شاکی معلوم شد، وی با همسرش مشکل داشته و برای رفع آن به زن رمال مراجعه می کند که ادعا می کرده با نوشتن نسخه های خوشبختی، هر مشکلی را حل می کند.

 وی افزود: بنابراین شاکی طی چند جلسه، چند میلیون تومان به زن رمال پرداخته و تعدادی نسخه خوشبختی از او گرفته، اما نه فقط تغییری در زندگی اش ایجاد نشده، بلکه در آستانه جدایی از شوهرش قرار گرفته است.
فرمانده انتظامی شاهین شهر و میمه یادآور شد: با تشکیل پرونده و شروع تحقیقات، افراد دیگری نیز با حضور در پلیس آگاهی، از زنی رمال به اتهام کلاهبرداری شکایت کردند.
در ادامه تحقیقات از این افراد و به دست آمدن تصویر رایانه ای متهم فراری، معلوم شد زن کلاهبردار همان فردی است که پلیس در تعقیبش است و به شیوه ای مشابه مردم را سر کیسه کرده است.
بلفکه خاطرنشان کرد: در ادامه متهم فراری در مخفیگاه جدیدش دستگیر و از خانه وی، وسایل رمالی و تعدادی کتاب درباره رمالی کشف شد.

وی تصریح کرد: متهم با انتقال به پلیس آگاهی، به کلاهبرداری از زن ها اعتراف و عنوان کرد مدت ها است در زمینه رمالی فعالیت دارم و تبلیغات گسترده در این زمینه، اعتماد مردم بویژه زنان را جلب و بابت نوشتن نسخه خوشبختی مبالغی از 200 هزار تومان تا چند میلیون تومان از آنها دریافت می کردم.
فرمانده انتظامی شاهین شهر و میمه افزود: در مرحله بعدی مشخص شد، متهم با این شیوه افراد بسیاری را به دام انداخته و مبالغی کلان از آنها کلاهبرداری کرده است.
بنا بر این گزارش، متهم با صدور قرار قانونی روانه زندان شد. تحقیقات تکمیلی برای مشخص شدن دیگر جرایمش ادامه دارد.


جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته