درختان جادویی و دیدنی نیوزلند + تصاویر

درختان جادویی و دیدنی نیوزلند + تصاویر
 
این محل جزء مکان‌های جالب و دیدنی است که حداقل ارزش یکبار بازدید را دارد.
 
جنوبی‌ترین نقطه کشور زیبای نیوزلند، معمولاً به عنوان مکانی برای دام‌پروری و جمع‌آوری گله‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، البته طبیعت این ناحیه بسیار خشن است

به گزارش ناز وب، در نگاه اول به این تصویر شاید چنین به نظر برسد که تندباد شدیدی در حال وزیدن است؛ اما پس گوسفندان بیخیال اینجا چه می‌کنند؟ در واقع این نقطه، جادویی پنهان در خود دارد.
 
 

 درختان جادویی و دیدنی نیوزلند + تصاویر

 

جنوبی‌ترین نقطه کشور زیبای نیوزلند، معمولاً به عنوان مکانی برای دام‌پروری و جمع‌آوری گله‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. البته طبیعت این ناحیه بسیار خشن است. بادهایی قوی از سمت Antarctica (ناحیه نزدیک به قطب جنوب که توسط اقیانوس منجمد جنوبی احاطه شده است) وزیده و سر راه، همه چیز را در هم شکسته و سرانجام سر از این نقطه در می‌آورند. این وزش‌های شدید روی درختان این ناحیه تأثیری عجیب گذاشته و آن‌ها را به شکلی جالب کج نموده‌اند.
 
 
 درختان جادویی و دیدنی نیوزلند + تصاویر
 
 
اکنون تنها گله‌های گوسفند در این نقطه باقی مانده و انسان‌ها و دیگر جانداران آنجا را ترک کرده‌اند. این محل جزء مکان‌های جالبی است که حداقل ارزش یکبار بازدید را دارد. می‌توان برای مشاهده درختان بربادرفته، خطوط ساحلی شیب‌دار و صخره‌ای و البته گوسفندانی که آسوده‌خاطر در این نقطه دورافتاده به گشت‌و‌گذار مشغول‌اند، کمی وقت گذاشت.

 

 
منبع: باشگاه خبرنگاران
 

جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته