لوکس تری میوه های جهان را بشناسید + تصویر

لوکس تری میوه های جهان را بشناسید + تصویر

 

این میوه ها بدلیل طعم، زیبایی و گران قیمت و گاها کمیاب بودن آن سبت به سایر میوه ها از لوکس ترین میوه های جهان انتخاب شدند.

میوه ای که در آمریکای مرکزی رشد می کند و برای اینکه کاملا رسیده شود به یک سال زمان نیاز دارد، در صورتی که این میوه به صورت نرسیده مصرف شود بسیار سمی است و می تواند شما را به راحتی مسموم کند. برای این میوه کوچک ۴ اینچی شما باید ۵۰ دلار هزینه کنید.

Durian

قیمت: ۲۰۰ دلار برای هر میوه

لوکس تری میوه های جهان را بشناسید + تصویرمیوه ای مربوط به کشور مالزی و اندونزی ، این میوه به پادشاه میوه ها مربوط است و طعمی بسیار خوشمزه دارد اما مشکلی بسیار عظیم نیز به همراه دارد: بوی بد ، این میوه آن چنان بد بو است که در هتل ها و وسایل حمل و نقل عمومی ممنوع است. بوی بد آن همانند بوی فاضلاب و حتی بدتر از آن است اما اگر بتوانید این بو را تحمل کنید طعم این میوه بسیار خوب است. قیمت آن نیز در سایر نقاط جهان در حدود ۲۰۰ دلار است.هندوانه مکعبی

قیمت: ۸۰۰ دلار

لوکس تری میوه های جهان را بشناسید + تصویرهمانطور که گفتیم ژاپنی ها علاقه شدیدی به خرید میوه به عنوان هدیه دارند. به همین دلیل همیشه در تلاش هستند تا میوه های خود را به صورت عالی تولید کنند. به همین دلیل به تازگی می توانید هندوانه هایی در بازار ژاپن پیدا کنید که تماما مکعبی هستند.

هندوانه سیاه

قیمت: ۶۳۰۰ دلار

لوکس تری میوه های جهان را بشناسید + تصویرو باز هم از تولیدات کشور ژاپن، این هندوانه تنها در یک نقطه از کره زمین تولید می شوند به همین دلیل بسیار گران قیمت هستند. در هر سال تنها تعداد ۱۰۰۰ عدد از این هندوانه ها تولید می شود و قیمت آن ها از ۴۰۰ دلار تا ۶۰۰۰ دلار بر اساس ظاهر متغیر است.

انگورهای یاقوتی ژاپن

هر خوشه ۶۴۰۰ دلار

لوکس تری میوه های جهان را بشناسید + تصویراین انگورها که تنها در ژاپن تولید می شود در حدود ۶۰۰۰ دلار به ازای هر خوشه قیمت دارد.

ظاهر این انگورها آن چنان زیبا است که هر بیننده ای را حیرت زده می کند.آناناس های انگلیسی

قیمت: ۱۶۵۰۰ دلار

لوکس تری میوه های جهان را بشناسید + تصویر

آناناس در گذشته یکی از نمادهای اصلی اشرف گری بوده است ، این میوه بسیار کمیاب بوده و جا به جایی آن نیز بسیار پر هزینه است.

هندوانه های یوباری

قیمت: ۲۶ هزار دلار

لوکس تری میوه های جهان را بشناسید + تصویرو باز هم میوه ای از ژاپن ، این هندوانه ترکیبی از چند میوه مختلف است و رشد آن بسیار زمان بر و پر هزینه است . به دلیل قیمت بالای این میوه افراد زیادی تا به حال آن ا مصرف نکرده اند اما احاد خوش شانسی که توانسته اند این کار را انجام دهند از طعم آن به شدت راضی بوده اند.


 


a
مطالب داغ چند روز گذشته