آزار این دختر 19 ساله در مغازه تعطیل

مجموعه : اخبار
آزار این دختر 19 ساله در مغازه تعطیل

پسران جوانی که از اوباش خطرناک تهران است یک دختر جوان را به قصد‌ آزار و اذیت ربوده و در حال حاضر نیز در داخل مغازه می‌باشد.

به گزارش ناز وب، چند شب گذشته تعدادی از کسبه میدان خراسان به کلانتری 159 بیسیم مراجعه کرده و به ماموران گفتند که چند ساعتی است از داخل یکی از مغازه‌های آن محدوده که تعطیل می‌باشد صدای ناله و گریه ضعیف دختری به گوش می‌رسد.

به دنبال اظهارات کسبه میدان خراسان سریعا اکیپی از عوامل انتظامی زن و مرد کلانتری به سمت مغازه مورد نظر اعزام شدند و ماموران پس از حضور در محل مشاهده کردند کرکره مغازه طوری بسته شده است که انگار چند وقتی می‌شود که هیچ کس درب این مغازه را باز نکرده است.

ماموران انتظامی در بازرسی دقیق تر متوجه شدند که پسران جوانی که از اوباش خطرناک تهران است یک دختر جوان را به قصد‌ آزار و اذیت ربوده و در حال حاضر نیز در داخل مغازه می‌باشد.

عوامل کلانتری سریعا قفل درب را شکسته و به محض بالا کشیدن کرکره دختری بی‌حجاب خود را به بیرون پرتاب کرد و در حالی که می‌گریست و شیون می‌زد به داخل خودرو پلیس فرار کرد.

سپس ماموران انتظامی در یک اقدام ضربتی پسر شیطان صفت را از داخل مغازه دستگیر کرده و در حالی که وی از مستی اقدام به فحاشی می‌کرد، به کلانتری منتقل کردند.

در کلانتری دختر 19 ساله به ماموران اظهار داشت که عصر همان روز در حوالی میدان خراسان به دنبال تعمیرگاه گوشی همراه بودم که پسر جوانی به سمت من حمله ور شد و با تهدید مرا به داخل این مغازه کشاند و در حالی که مست بود مرا به زور مورد آزار و اذیت قرار داد.

گفتنی است پرونده متهم هم اکنون در پایگاه ششم پلیس آگاهی در حال بررسی است.

اخبار حوادث – باشگاه خبرنگاران


جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته