عضویت در کانال تلگرام

کسانی که می توانند به داد این دختر برسند (عکس)

مجموعه : جالب ترین ها
کسانی که می توانند به داد این دختر برسند (عکس)

باورنکردنی از اعتیاد های عجیبی که برخی افراد نسبت به مواد محیط پیدا می کنند نمونه بارز آن شرایط سخت این دختر می باشد. در ادامه ماجرای عجیب اعتیاد این دختر را بخوانید.

 

 

یک دختر امریکایی اعتیاد عجیبی و باورنکردنی به خوردن مام زیر بغل یا  دئودرانت و مواد ضد عرق دارد.

به گزارش نازوب، نیکول دختر 19 ساله ای است از چهار سالگی علاقه خاصی به ضدتعرق ها مواد شیمیایی داشته است و همواره عاشق این مواد بوده است.صبح ها که از خواب بیدار می شود اول از همه به جای سرک کشیدن در یخچال، سراغ کشوی میزش می رود و یک دئودرانت خوشمزه بر می دارد و مشغول به خوردن آن با لذت می شود.

 

 

کسانی که می توانند به داد این دختر برسند (عکس)

 

این نوجوان تا 17 سالگی رژیم غذایی درستی داشته است اما پس از آن به دئودرانت معتاد شد و هم اکنون دو سال است فقط از این ماده شیمیایی استفاده می کند و با تمام علاقه ای که به آن دارد، این روزها از آن خسته نیز شده است.

این دختر که ساکن نیویورک آمریکاست همه جای خانه را با دئودرانت های مختلف پر کرده تا در هر زمان بتواند از آن استفاده کند چرا که نمی تواند لحظه ای آن را از خود دور کند و در واقع به آن معتاد شده است.

 

 

این رژیم عجیب باعث شده است که دهان و بدن او خشک شود و به همین علت همیشه باید دهانش را اسپری کند تا از ترکیدگی روی زبان و لبش جلوگیری شود.

او می گوید دیگر کنترلی روی این حرکتم ندارم و نه تنها احساسم بلکه مغزم هم دستور می دهد تا از دئودرانت استفاده کند و دقیقا به مانند یک معتاد واقعی رفتار می کنم.

 

 

 


پربازدید ترین مطالب نازوب