لاغری با نازوب

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مهارت و ترفندهای زندگی وبسایت ناز وب

بهترین ورزش برای تناسب اندام دختران

بهترین ورزش برای تناسب اندام دختران

ورزشی مفرح و شاد که به تناسب اندام دختران بسیار کمک می کند !

 

ورزش از تجمع چربی در ناحیه‌ی شکم جلوگیری کرده و به توزیع مناسب چربی در بدن کمک می‌کند. همه می‌دانند که ورزش برای سلامتی خوب است و همه سعی می‌کنند تا آمادگی جسمانی بهتری داشته باشند. با این حال بعد از مدتی، علاقه به انجام این کار به طور مداوم کم می‌شود و کم کم ورزش را کنار می‌گذاریم دوباره بعد از مدتی می‌فهمیم که به ورزش نیاز داریم و از نو این چرخه آغاز می‌شود.

 
ورزش نباید به عنوان یک تنبیه استفاده شود، بسیاری از متخصصان ورزشی طوری درباره‌ی ورزش صحبت می‌کنند که انگار ورزش بدون عرق کردن و سوزش عضلات هیچ ارزشی ندارد. با این حال باید توجه داشت که هر نوع ورزش کردنی بهتر از ورزش نکردن است. خودتان را مجبور به ورزش کردن نکنید ورزشی را پیدا کنید که از انجام آن لذت می‌برید؛ یکی از ورزش‌هایی که معمولا دختران علاقه‌ی بسیاری به آن دارند دوچرخه سواری است. ورزشی ساده و شیرین که به سلامتی شما بسیار کمک خواهد کرد.

 
البته تصورات نادرستی وجود دارد که زنان دوچرخه سواری دستگیر می‌شوند اما هیچ ماده‌ی قانونی برای منع دوچرخه‌سواری بانوان وجود ندارد، اگر به این ورزش علاقه دارید بدون کوچکترین درنگی شروع کنید، فقط مراقب لباس پوشیدن تون تا مشکلی پیش نیاید.

 
یکی از مزایای دوچرخه‌سواری که باعث می‌شود دختران بسیاری به آن رو بیاورند تناسب اندام و کاهش وزن است و از مزایای دیگر آن نسبت به سایر ورزش‌ها کم بودن خطر مصدومیت در آن است.

 
ورزش کردن باعث می‌شود موادی معروف به نام اندروفین ها در داخل خون شما جریان پیدا کند که باعث می‌شود بعد از انجام آن ورزش احساس شادی و خوشحالی داشته باشید، اگر محیط خوبی را برای دوچرخه سواری انتخاب کنید این شادی شما چند برابر خواهد شد.

 
یادتان باشد قبل از هر کاری پنچرگیری، تنظیم ترمز، جا انداختن زنجیر چرخ و سایر کارهای فنی را یاد بگیرید و با اعتماد به نفس کامل به کارتان ادامه دهید.

 

 


 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته
تابلوی عجیب و غریب قبل از مرگ! عکس
تابلوی عجیب و غریب قبل از مرگ! عکس
مشاهده بیشتر