ماه رمضان نازوب

ماه رمضان نازوب

دختری که به طرز عجیبی بیماران را شفا می دهد (عکس)

مجموعه : جالب ترین ها
دختری که به طرز عجیبی بیماران را شفا می دهد (عکس)

ماجرای واقعی دختری که به روش عجیبی بیماران را شفا می دهد!

 

طرز دعا كردن اهميت زيادى ندارد، ولى مهم اين است كه خدا را با صميميت و با تمام فكر و جان پرستیده و ستایش شود . به گزارش نازوب با نیروی دعا و طلب خیر میتوان شفا را جاری ساخت چرا که انرژی از بین نمیرود تنها از حالتی به حالت دیگر درمیاید .

 

دختری که به طرز عجیبی بیماران را شفا می دهد (عکس)

وقتی با کلمات پر از انرژی مثبت خواسته ای را طلب میکنیم به گزارش نازوب این انرژی مثبتی که دسته جمعی ایجاد کرده ایم از بین نمیرود و ممکلن است به حالت دیگری توسط خود ما دریافت شود. میتواند به صورت شفا تجلی پیدا کند

 

مردم این شهر در برزیل دوبار در هفته در دعا متحد میشوند و با این دختر دست به دعا برای شفای بیماران برمیدارند .به گزارش نازوب پدر این دختر با دعا کردن میتواند بیماران را شفا دهد !

 

به ادعای پدر این دختر ، وی با خدا در ارتباط است و بیماران را شفا می دهد.به گزارش ناز وب پدر یک دختر 8 ساله برزیلی ادعا می کند دخترش چنان می تواند با خدا ارتباط برقرار کند که قادر است امراض مختلفی از آرتروز و سرطان گرفته تا ایدز را شفا دهد.

 

 

دختری که به طرز عجیبی بیماران را شفا می دهد (عکس)

این دختر که فرزند یک روحانی مسیحی است به نام “اِلانی سانتوز” در کلیسای پدرش در محلی خارج از ریو دوژانیرو معجزه انجام می دهد. در ویدئویی که در شبکه اجتماعی منتشر شده است نشان می دهد که “الانی” به یک پیرزن عصا به دست کمک می کند تا بدون عصا راه برود و یا مردی که هفت سال دچار ایدز بوده است شفا می گیرد.

 

او با تشویق پدرش پیشوای روحانی “ادوتو سانتوز”، دستانش را روی سر مرد می گذارد و مرد از روی شوکه شدن روی زمین غش می کند.دو بار در هفته افراد بیمار در برزیل به این ساختمان می روند تا شانس خود را با دستان شفا دهنده این دختر امتحان کنند.

 

 

دختری که به طرز عجیبی بیماران را شفا می دهد (عکس)

 

بعد از دعا کردذن این دختر برای شفا ،در پایان مراسم از مردم تقاضا می شود تا کاسه های اعانه را پر کنند. “الانی” که از دو سال پیش این کار را انجام می دهد می گوید از این که مردم خوب می شوند لذت می برم و می خواهم در آینده پزشک شوم تا کمک به افراد بیمار را ادامه دهم. او همچنین می گوید:”من دعا می کنم و خدا معجزه می کند. پدرم با افرادی که می گویند من آنها را معالجه کرده ام مصاحبه می کند.

 
دیگر مطالب جذاب

 

زنی که لیس می زند و شفا می دهد + عکس

دختری که یک مرده متحرک است (عکس)

دختر زنده ای که به اسکلت تبدیل می شوند + عکس
 


مطالب داغ چند روز گذشته