خدا

رقص جنجالی دختران نیمه برهنه مقابل کفاشیان عکس

مجموعه : جالب ترین ها
رقص جنجالی دختران نیمه برهنه مقابل کفاشیان عکس

علی کفاشیان مدتیست که در امارات به سر میبرد . به گزارش نازوب تیم ملی فوتبال ساحلی ایران به عنوان سوم مسابقات بین قاره‌ای امارات قناعت کرد. این تیم مدافع عنوان قهرمانی این رقابت‌ها بود. با پایان یافتن مسابقات جام بین قاره ای فوتبال ساحلی، یک حاشیه عجیب فدراسیون فوتبال را تحت تاثیر قرار داده است.

 

علی کفاشیان که چند بازی فوتبال ساحلی ایران را از نزدیک تماشا کرده است، ناخودآگاه صحنه های افتتاح مسابقات را نیز دیده است و تصاویری از این افتتاحیه که کفاشیان نیز در آن حضور دارد جنجالی شده است.

 

 

رقص جنجالی دختران نیمه برهنه مقابل کفاشیان عکس

کفاشیان ظاهرا حواسش به این بوده است تا در جایی بنشیند که مبادا عکسی از او در کنار افرادی که شئونات اسلامی را در محل برگزاری مسابقات رعایت نمیکنند، منتشر شود اما یک عکس حاشیه بزرگی برای رئیس فدراسیون ساخته است و دردسرساز شده است. عکسی از نمای پشت کفاشیان گرفته شده که حرکات خارج از شئونات انجام می شود و رئیس فدراسیون در سالن حضور دارد.

 

 

رقص جنجالی دختران نیمه برهنه مقابل کفاشیان عکس

در همین باره رضا حسنی خو مدیرکل حراست وزارت ورزش واکنش نشان داده است. او اظهار داشته است: متاسفانه این عکس بازتاب مناسبی در فضای مجازی نداشته است. طبق پروتکل فدراسیون ها، روسا موظف هستند تا در چنین شرایطی محل مسابقه را ترک کنند. در ورزش های ساحلی سخت گیری ما بیشتر است و حرفمان این است که رئیس فدراسیون باید فضا را ترک می کرده است.»

 

رقص جنجالی دختران نیمه برهنه مقابل کفاشیان عکس

حسنی خو خبر از برخورد هم داده است: ما همه چیز را بررسی می کنیم و اگر لازم باشد برخورد می کنیم. به نظر می رسد یک دردسر جدید در انتظار رئیس فدراسیون باشد. آیا کفاشیان در این ماجرا هم می تواند لبخند بزند؟

 

مطالب مرتبط

 

رقص هزاران دختر نیمه عریان برای ازدواج با این پادشاه

تجمع دختران فوتبالیست برای گرفتن امضا از کفاشیان (عکس)

پرچم ایران در دست مانکن نیمه‌ عریان جام جهانی برزیل + (عکس)

فیلم رقص دختر جوان در متروی تهران وبازتاب جنجالی ! + تصاویر

رقص و شادی دختران زیبای مبارزه با داعش (عکس)

 

 

 


جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
بیوگرافی هنرمندان