فرشتگان

لمس هوس آلود گریمور مرد به بدن صدف طاهریان + عکس

لمس هوس آلود گریمور مرد به بدن صدف طاهریان + عکس

انتشار تصویری کثیف از لحظه نگاه و تماس هوس آلود گریمور صدف طاهریان

 

صدف طاهریان بازیگرسابق کشورمان, که بتازگی کشف حجاب کرده و برای بازی در سریال های جم از ایران خارج شده است، به گزارش نازوب عکس های جدیدی از خود منتشر کرده و خبر از آغاز فعالیت هایش در خارج کشور را در صفحه شخصی اش قرار داد.

صدف طاهریان بازیگر نه چندان مطرح سینما که چندی پیش به دوبی رفت و بگزارش پارسناز و کشف حجاب کرد، عکسی از خود منتشر کرد که در حال آرایش و گریم

برای بازی در یک فیلم و یا تبدیل شدن به مدل است.این بازیگر نه چندان مطرح بعد از کشف حجاب خود، پیامک جنجالی را در جواب یک خبرنگار در دنیای مجازی منتشر کرد و در آن از یک مصاحبه و افشای پشت پرده های کثیف سینمای ایران خبر داد.

 

لمس هوس آلود گریمور مرد به بدن صدف طاهریان + عکس

 

هرچند برخی نیز بر فساد اخلاقی در سینما مهر تأیید زدند اما واقعیت امر هم چیزی جز این است؛ شنیده ها حکایت از آن داشت که وی بخشی از تیم تولید سریالی است که به سفارش شبکه ماهواره ای GEM تولید می شود!

همانطور که در عکس نیز مشاهده می‌کنید کشف حجاب برای صدف طاهریان بهانه‌ای بود که تمایلات خود را جامه عمل بپوشاند و در هر فیلمی به ایفای نقش بپردازد و مدل هر شرکت و برند تجاری نیز بشود.

با توجه به عکس فوق باید از این بازیگر که از فساد سینمای ایران سخن می گفت و به همین بهانه هم اقدام به ترور شخصیتی خود کرد پرسید؛ در فضای جدید کاری خبری از فساد نیست خبری از چشمهای ناپاکی که خریدارانه به شما نگاه می کنند نیست؟

 

مطالب مرتبط

جنجال کشف حجاب صدف طاهریان در محرم (عکس)

عکس های جنجالی کشف حجاب چکامه چمن ماه

درخواست 1 ماه رابطه نامشروع بازیگر سینما (عکس)

 

 

 


laghari
بیوگرافی هنرمندان