loading...

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مهارت و ترفندهای زندگی وبسایت ناز وب

دو دختری که پیراهن ظریف را فروختند ! + عکس

دو دختری که پیراهن ظریف را فروختند ! + عکس

ماجرای فروخته شدن پیراهن ظریف …

 

 

فرهاد ظریف لیبروی تیم ملی والیبال ایران پیراهنش را به قیمت 10 میلیون و 36 هزار تومان و برای اقدامی خیرخواهانه فروخته است و به فروش گذاشته است. به گزارش نازوب فرهاد ظریف به همراه تعدادی از هنرمندان و ورزشکاران در مجموعه خیریه رعد حضور پیدا کرده است و پیراهن شماره 8 خودش در تیم ملی والیبال ایران را به مزایده گذاشته است که در نهایت این پیراهن به مبلغ 10 میلیون و 36 هزار تومان فروخته شده است.

 

عواید حاصل از فروش این پیراهن به یکی از توان‌یابان این خیریه که به دلیل بیماری ام.اس، مصرف بیش از اندازه دارو و از کار افتادن غضروف پایش توان راه رفتن ندارد اختصاص پیدا کرد.

 

وی در خصوص این حرکت خیرخواهانه‌اش اظهار داشته است: واقعاً حس غیر قابل توصیفی داشتم. خیلی خوب بود. این حرکت فقط یک حرکت نمادین بود. هزاران بیمار در گوشه و کنار این دنیا هستند که شاید فقط توجه به آنها بتواند روحیه خوبی به آنها دهد. امیدوارم حضورم توانسته باشد تاثیر مثبت هر چند کوچکی برای آنها و این جامعه داشته باشد. از خدا می‌خواهم به من لیاقت دهد تا می‌توانم در این زمینه قدم‌های مثبت بردارم.

 

مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد در سال 1363 با هدف ارائه خدمات آموزشی و حمایتی به معلولین جسمی – حرکتی جهت اتکا بیشتر به خویشتن و حضور موثر و فعال در اجتماع به عنوان یک سازمان غیر دولتی (NGO) تاسیس شد.

 

مطالب مرتبط

 

حضور یک خانم با پیراهن رکابی در جشنواره تئاتر فجر!

عکس جنجالی پیراهن یک صهیونیست در دنیا + عکس

فروش تنها خودروی عجیب انگلیسی در تهران (عکس)

جنجال کسب درآمد با فروش مدفوع ! + عکس

جنجال فروش یک تکه کیک مراسم ازدواج ملکه!! عکس

جنجال فروش تخمک های زنان مشهور دنیا!! عکس

 

 


جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته
عکس های بورجو بریجیک زیباترین زن بازیگر ترکیه + بیوگرافی
عکس های بورجو بریجیک زیباترین زن بازیگر ترکیه + بیوگرافی
مشاهده بیشتر