فرشتگان

شیر زن عجیبی که حیرت دنیا را بر انگیخت (عکس)

مجموعه : جالب ترین ها
شیر زن عجیبی که حیرت دنیا را بر انگیخت (عکس)

کشف عجیب ترین شیر ماده در دنیا جانور شناسان جهان را به حیرت فرو برد …

 

 

شیر عجیب الخلقه ای که در پشت سر خود نیز آرواره و دندانهایی تیز دارد حیرت جانورشناسان امریکایی را برانگیخته است .گفته میشود این شیر توسط یک شکارچی در جنوب اوهایو کشف شده است.به گزارش نازوب این شیر در جنوبی ترین قسمت آیداهوی آمریکا یافت شده است. پشت سر این ماده شیر کوهستانی یک ردیف دندان تیز وجود دارد.

 

 

شکارچی بومی که این شیر را شکار کرده است درواقع پس از مشاهده این شیر عجیب الخلقه به شدت می ترسد و به سمت وی تیراندازی می کند که باعث کشته شدن این ماده شیر می شود.

 

 

دانشمندان هنوز دلیلی برای فهمیدن این موضوع که چرا که پشت سر این شیر یک ردیف دندان روییده نیافته اند. جانورشناسان سن این ماده شیر را حدود یک سال تخمین زده اند. به هر حال علت این اتفاق عجیب باید در ناهنجاری های ژنتیکی باشد که باعث رشد یک آرواره تیز پشت سر این ماده شیر جوان شده است.

 

 

شیر زن عجیبی که حیرت دنیا را بر انگیخت (عکس)

 

البته یک دلیل دیگر برای ظاهر عجیب این جانور وجود دارد. برخی از جانورشناسان حدس می زنند تومور مغزی که از بدو تولد با این شیر بوده باعث رویش دندان های تیز بر روی سر جانور شده است.

 

گفتنیست این ماده شیر یک ساله و عجیب و غریب به یک آزمایشگاه پیشرفته منتقل شده و متخصصان در حال آزمایش بر روی این جانور عجیب الخلقه هستند.

 

مطالب مرتبط

 

موجود عجیب الخلقه وحشتناک شبیه انسان (عکس)

عکس های خفن از عجیب ترین انسان های دنیا!

عکس بسیار دیدنی از عجیب ترین فیل بدنیا آمده!

عکس های وحشتناک از عجیب ترین موجودات دنیا


laghari
بیوگرافی هنرمندان