عضویت در کانال تلگرام

جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز

ذکری مجرب برای جذب خواستگار

ذکری مجرب برای جذب خواستگار

همانطور که می دانید می توان با ذکر دعاهای مجرب بسیاری از مشکلات را حل کرد در این بخش از سایت ناز وب به معرفی یک دعای مجرب برای جذب خواستگار می یردازیم.

 

 

یکی از دغدغه های دختران دم بخت ازدواج و مسائل و مشکلات آن است ! آیت‌الله جاودان از اساتید اخلاق تهران است که مرجع پاسخ به سوالات مختلف بسیاری از جوانان است. بصورت حضوری در جلسات هفتگی ایشان و یا ازطریق سایت اینترنتی آیت‌الله می‌شود سوال‌ها را پرسید.

 

یکی از سوالاتی که برای آیت الله جاودان آمده به این شرح است:

 

«باعرض سلام. مادری نگران دختر خویش است . تعداد خواستگاری ها خیلی زیاد شده و چندسال است که ادامه دارد اما علی رغم مطلوب بودن شرایط دختر از نظر خانوادگی ، دینی و اخلاقی و تا حدودی ظاهری ، به طرز غیر طبیعی ، دیدار اول ، دیدار آخر است و دیگر خبری از خانواده پسر نیست. با توجه به ضربه‌های روحی پیاپی که مادر و دختر متحمل می‌شوند ، آیا این اتفاق دلیل خاصی دارد و آیا راه حل یا دعایی خاص در این رابطه وجود دارد؟»

 

آیت الله جاودان در پاسخ نوشته‌اند:« سلام علیکم و رحمة الله. تا خدای متعال و الطاف او هست نباید ناامید شد. بعضی از علماء گفته اند دختر خانم بعد از نمازصبح هر روز 129 مرتبه ذکر یا لطیف بگوید انشاالله گره باز می‌شود. خود شما قرآن ختم کنید و به محضر حضرت نرجس خاتون هدیه کنید این کارها را هردو ادامه دهید انشاالله موثر خواهد شد».

 

مطالب مرتبط

 

دعای مجرب برای زیاد شدن خواستگار و خواهان

دعای محبوب شدن در دل دیگران

دعای مجرب برای بخت گشایی دختران

دعای مجرب برای کسب رزق و روزی


عضویت در کانال تلگرام

پربازدید ترین مطالب نازوب
Xبستن تبلیغات
X