باورنکردنی از چاق ترین خانم وزیر جهان (عکس)

باورنکردنی از چاق ترین خانم وزیر جهان (عکس)

چهره باورنکردنی چاق ترین زن وزیر در جهان !

 

باورتان میشود این خانم چاق وزیر بهداشت بلژیک باشد؟ درست است به گزارش نازوب  بلژیک ، وزیر بهداشتی چاق دارد، خانم مگی دوبلاک علیرغم اینکه وزیر بهداشت است و از تغذیه مناسب و لوزم حفظ سلامتی و تغذیه سالم در کودکان حرف میزند که خود از اندامی بسیار نامتاسب و اضافه وزن رنج میبرد . گفته میشود وزیر بهداشت بلژیک 128 کیلوگرم وزن دارد .

 

باورنکردنی از چاق ترین خانم وزیر جهان (عکس)

اما جالب است بدانید علی رغم اینکه روزنامه نگاران  بلژِک در سخنانی انتقادی گفتند وزیر باید الگوی همگان باشد و به چاقی بیش از حد این خانم وزیر اعتراض کردند ، اما پس از مطرح شدن این موضوع، نظرسنجی ها، خلاف این مساله را تاکید کرد و نشان داد که 74 درصد از مردم این کشور، از “مگی دوبلاک” در جایگاه وزیر بهداشت بلژیک حمایت می کنند و این مساله نشان داد که انتقادِ مطرح شده کاملا نابجاست، به ویژه پس از آن که مشخص شد چاقی مفرط وزیر بهداشت ناشی از یک بیماری مزمن است.

 

باورنکردنی از چاق ترین خانم وزیر جهان (عکس)

روزنامه “مورگن” در واکنش به این انتقادات نابجا به وزیر بهداشت، نوشت: در زمانی که دیکتاتوری ظاهرپرستی بر آن حاکم است، دکتر “مگی دوبلاک” نمادی تاثیرگذار از زنان موفق است که از هیکلی در مقیاس معیارهای رایج برخوردار نیست.

 

در این میان، وزیر بهداشت در پاسخ به این انتقاد پاسخ داد: فکر می کنم این گونه مسائل، جایگاهی نداشته باشند، زیرا همکارانم درباره من، بر اساس ظاهرم قضاوت نمی کنند، بلکه توجه بیش از پیش ِ من به کارم را مدنظر قرار می دهند.دکتر “مگی دوبلاک” متخصص پزشکی عمومی بود، آن گاه دبیر کابینه در خارج از کشور و کارشناس همزیستی اجتماعی شد، آن گاه به سمت وزارت بهداشت رسید.

 

مطالب مرتبط

 

زنی زیبا که می خواهد چاق ترین زن دنیا باشد (عکس)

عکس های چاق ترین زن جذاب و سوپر مدل جهان

عکس های انتخاب چاق ترین دختر زیبای جهان

حمل وحشتناک چاق ترین فرد روی زمین را ببینید

چاق ترین دختر مانکن زیبا وارد عرصه مدلینگ می شود (عکس)


 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته