خدا

اولین رابطه جنسی مردی بدون آلت تناسلی (عکس)

مجموعه : جالب ترین ها
اولین رابطه جنسی مردی بدون آلت تناسلی (عکس)

ماجرای خواندنی مردی که 41 سال بدون آلت تناسلی زندگی کرد سرانجام توانست اولین رابطه جنسی خود را برقرار کند!!

 

 

مردی که 41 سال بدون آلت تناسلی زندگی کرد محمد نام دارد. عکس های این مرد را در زیر مشاهده می کنید.

 

محمد مرد جوانیست که الت تناسلی خود را در یک حادثه رانندگی در کودکی از دست داده بود . این مرد جوان سرانجام چندسال پیش توانست توسط عمل جراحی آلت تناسلی اش را احیا کند ! حالا این مرد باکره که به گزارش نازوب تابحال هیچ تجربه ای از رابطه با جنس مخالف نداشته است بکارت خود را به مبلغ 200 پوند به زن 35ساله که برنده جایزه شرم اور جنسی در سال 2013 شده بود فروخت.

 

اولین رابطه جنسی مردی بدون آلت تناسلی (عکس)

 

گفتنیست محمد آباد ساکن نتنبورگ بکارت خود را به زن 35 ساله به نام شارلوت رز میفروشد. محمد اباد چندی قبل الت تناسلی بیونیک خود را توسط عمل جراحی احیا نموده است.جالب است بدانید خانم رز یکی از اعضای کمپین ازاد جنسی است . این دو نفر به گزارش نازوب در طول هفته جاری سر میز شام با یکدیگر اشنا می گردند.وقتی خانم متوجه جراحی موفقیت امیز وی می گردد به محمد پیشنهاد قابل قبولی می دهد.

 

اولین رابطه جنسی مردی بدون آلت تناسلی (عکس)

 

جالب است بدانید محمد در سال 1978 وقتی که تنها 6 سال داشته است بر اثر حادثه رانندگی در هادرزفیلد از ناحیه الت تناسلی به شدت اسیب می بیند.محمد اکنون 43 سال سن دارد و از اینکه می تواند برای اولین بار طعم عاشقی و رابطه جنسی را بچشد بسیار خوشحال است.او در سخنانی می گوید سالها بود منتظر همچنین لحظه ای بودم.این بهترین لحظه عمرم در اغاز سال نو میلادی است

 

اولین رابطه جنسی مردی بدون آلت تناسلی (عکس)

 

محمد در سال 2012 الت تناسلی خود را جراحی نموده است و اکنون بدون هیچ گونه عیبی می تواند زندگی خوشی را برای خود داشته باشدخانم شارلوت رز که دارنده گواهینامه جنسی در سال 2013 شده است هنگامی که داستان محمد را در روزنامه مطالعه نموده است به وی پیشنهاد خاصی داده است.خانم شارلوت برای همخوابی با محمد قراری 200 پوندی گذاشته است.خانم رز می گوید از اینکه محمد وی را برای رابطه جنسی خود برگزیده است بسیار خوشحال است.

 

مطالب مرتبط

پخت و فروش آلت تناسلی یک مرد به 5 نفر!! عکس

جنجال فروش و پخت آلت تناسلی ببرتوسط این مرد (عکس)

جنجال بریدن آلت تناسلی پسر 3 ساله توسط 5 مرد برای جادوگری! (عکس)

تولد نوزادی با یک آلت تناسلی روی پیشانی + عکسبرچسبها:

جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
بیوگرافی هنرمندان