ماه رمضان نازوب

ماه رمضان نازوب

عکس های وحشتناک انسان های تاکسیدرمی

عکس های وحشتناک انسان های تاکسیدرمی

آیا شما می دانید تاکسیدرمی چیست؟ تاکسیدرمی  فن نگهداری درازمدت پیکر جانوران برای نمایش است. به کسی که کار تاکسیدرمی را انجام می‌دهد «تاکسیدرمیست» می‌گویند.

 

عکس های وحشتناک انسان های تاکسیدرمی

 

 

 تاکسیدرمی انسان بسیار وحشتناک است اما بسیاری از مردم جهان به موزه مرگ اعلام کرده اند که پس از مردنشان، اجسادشان به موزه مرگ انتقال پیدا کند و پس از تاکسیدرمی شدن در موزه مرگ به نمایش گذاشته شود. موزه مرگ هم اکنون در شهر برلین پایتخت کشور آلمان واقع شده است و یکی از جاذبه های توریستی کشور آلمان است.

 

 

عکس های وحشتناک انسان های تاکسیدرمی

 

در این موزه که در یک برج تلویزیونی در شهر گردشگری برلین آلمان راه اندازی شده، 20 جسد تاکسیدرمی شده انسان به همراه 200 عضو تاکسیدرمی شده در معرض دید بازدیدکنندگان که بیشتر آنها گردشگر هستند، قرار گرفته است.

 

عکس های وحشتناک انسان های تاکسیدرمی

 

موزه اجساد توسط یک پزشک آلمانی بنام «گانتر ون هاگنز» با نام مستعار «دکتر مرگ» با سر و صدای فراوان و چالشهای حقوقی  متعدد افتتاح شد، البته دکتر ون هاگنز که می گوید برای تهیه این اجساد سالها وقت صرف کرده و به کشورهای زیادی نیز سفر کرده، هدف از راه اندازی این موزه مشمئز کننده را علاوه بر جذب گردشگر، آشنایی با آناتومی بدن انسان اعلام کرده، این در حالیست که تاکنون حدود 15 هزار نفر برای اهدای جسدشان به موزه مرگ برای تاکسیدرمی شدن اعلام آمادگی کرده اند.

 

عکس های وحشتناک انسان های تاکسیدرمی

 

به گزارش نازوب موزه «اجساد» در شرایطی به جاذبه جدید گردشگری آلمان، یکی از 5 مقصد برتر گردشگری جهان تبدیل شده که این کشور در حال حاضر یکی از مقاصد برتر گردشگری جهان بویژه برای گردشگران ثروتمند عرب بوده و مدتی قبل نیز سازمان رقابت ‌پذیری سفر و گردشگری با در نظر گرفتن 24 عامل آلمان را که از جاذبه‌ های گردشگری تاریخی و طبیعی فراوانی بهره می‌ برد را بعنوان امن ‌ترین مقصد گردشگری جهان انتخاب کرد.

 

 

مطالب مرتبط

ساخت کت های ترسناک با پوست تن انسان!! عکس

عکس های وحشتناک از خود آزاری به سبک شیطانی!

عکس های وحشتناک ترین حیوانات داخل بدن انسان 16 +

عکس های خفن از عجیب ترین انسان های دنیا!

عکس های وحشتناک از عجیب ترین موجودات دنیا


مطالب داغ چند روز گذشته