فرشتگان

باکره نگه داشتن دختران با روش عجیب + عکس

مجموعه : جالب ترین ها
باکره نگه داشتن دختران با روش عجیب + عکس

جزئیاتی از اقدام عجیب برای باکره نگه داشتن دختران در آمریکا

 

 

مطالب مرتبط؛ لطفا برای مشاهده روی لینک های زیر کلیک کنید

چهره دیدنی پیرترین دختر باکره 105 ساله ! عکس

داروی معجزه آفرین ترمیم پرده بکارت!

راه های تشخیص باکره بودن پسرها !!!

دختر برزیلی که بکارت خود را در اینترنت فروخت! (عکس)

تجاوز به این نوعروس باکره و سلاخی کردنش (عکس)

اقدام جنجالی امریکاییها برای باکره ماندن دخترها تا ازدواج (عکس)

احکام بکارت دختر در قانون ایران!

 

 

به گزارش سایت سرگرمی ناز وب به نقل از دیلی خبر اقدام عجیب برای باکره نگه داشتن دختران در آمریکا در اکثر ادیان ایاتی وجود دارد که انسانها را توصیه به حفظ عفت و پاکدامنی می نماید.این ایات از زنان و مردان میخواهد چشم را به روی نامحرم ببندند.

 

باکره نگه داشتن دختران با روش عجیب + عکس

باکره نگه داشتن دختران با روش عجیب + عکس

 

از سال 1980 در ایالات متحده سنتی رواج پیدا نمود که دختران حدود 12 سال به کلیسا مراجعه می نمایند و در حضور پدر(مسیحیت معتقد است خدای یگانه در سه شخص خدای پدر، خدای پسر(که در عیسی مسیح تجسم پیدا کرد) و خدای روح‌القدس می‌باشند.

 

این سه ذات یکسانی داشته ولی از هم متمایز می‌باشند.) سوگند نامه امضا می نمایند که چشمان خود را از نامحرم بپوشند و به قولی دوروبر گناه را خط بکشند.این مراسم با حضور کشیشان کلیسا برگزار می گردد.

 

 

باکره نگه داشتن دختران با روش عجیب + عکس

 

دختران 12 ساله در حالی که ملبس به لباس عروسی می گردند با کشیشان به رقص و پایکوبی می پردازند.دختران در برابر خدا سوگند یاد می نمایند تا زمانی که به صورت رسمی ازدواج ننموده اند از روابط جنسی با پسران و همچنین بوسیدن انها بپرهیزند.

 

 

باکره نگه داشتن دختران با روش عجیب + عکس

در طی مراسم همچنین از سوی پدران حلقه باکره بودن در انگشت دختران می شود تا انها این را همیشه به یاد داشته باشند که از این تاریخ به بعد باید در حفظ عفت و پاکدامنی خود کوشا باشند.در اکثر ایالات متحده امریکا این سنت برگزار می گردد.

 

 

باکره نگه داشتن دختران با روش عجیب + عکس

تعداد 60 دختر به همراه پدران خود در هتل برادمور ایالت کلورادو گرد هم آمدند تا جشن ازدواج باکره بودن دختران خود را برگزار نمایند.آقای رون یکی از کشیش های کلیسای لیوینگ استون که از شرکت ککندگان در مراسم است می گوید یکی از نکات قابل توجه این مراسم این است.

 

که افراد در برابر خدا سوگند یاد می نمایند از هنگامی که حلقه باکره بودن را به انگشت می نمایند یکنوع تعهد در خود ایجاد می نمایند که از این تاریخ به بعد نباید دوست پسر بگیرند و با پسران تبادل بوسه داشته باشند.در حقیقت انها با خدا ازدواج می نمایند و پدرشان دوست پسر انها محسوب می گردد.به غیر از ایالات متحده در 17 کشور دیگر نیز مراسم مشابهی به همین روش برگزار می گردد.


laghari
بیوگرافی هنرمندان