خبر داغ از دلواپسان سریال شهرزاد

مجموعه : فرهنگ و هنر
خبر داغ از دلواپسان سریال شهرزاد

یادداشت رسانه دلواپسان سریال خانگی شهرزاد !!؟

 

 

 مطالب مرتبط با این بخش خبری؛ لطفا برای مشاهده روی لینک های زیر کلیک کنید

جنجال اتهام سرقت به خواننده سریال شهرزاد !

مدل لباس های شیک ترانه علیدوستی در سریال شهرزاد

بهترین سریال های روز جهان معرفی شد

شکایت جنجالی وکیل شاعر آنور آبی از خواننده سریال شهرزاد (عکس)

لباس های ایرانی زنان سریال جذاب لاست (عکس)

 

 

 

 

 

به گزارش نازوب به نقل از خرداد که علیه سریال پرمخاطب “شهرزاد” این گونه می نویسد:”سريال شهرزاد 25 هفته است كه به صورت مداوم در افكار عمومي و رسانه‌ها حضور موفق دارد و استقبال از قسمت‌هاي جديد اين سريال كه هر هفته دوشنبه منتشر مي‌شود، نويد دهنده بازگشت رونق و اعتبار به شبكه نمايش خانگي است.

 

 

با وجود اين اتفاقات هفته‌هاي اخير از حذف بي مقدمه كاراكتر‌هاي تقريبا اصلي سريال، افشا شدن داستان سريال تا پايان فصل اول و مشخص شدن خلاصه داستان فصل بعدي «شهرزاد» اين نگراني را به وجود آورده است كه استقبال از سريال تنها به همين جا ختم شود و ديگر كسي تمايل نداشته باشد كه دوشنبه‌ها منتظر رسيدن «شهرزاد» باشند”.

 

 

خبر داغ از دلواپسان سریال شهرزاد

 

این روزنامه در ادامه می افزاید:”فرهنگ‌سازي براي دنبال‌كردن سريال‌هاي شبكه خانگي نمايش و ترغيب سرمايه‌گذاران جهت ورود به اين شبكه و سرمايه‌گذاري در حوزه توليد سريال، شكست انحصار تلويزيون در توليد مجموعه‌هاي داستاني و در نهايت كمك به اقتصاد هنر از ثمرات پايان موفق فصل اول شهرزاد است. در نقطه مقابل اگر اين قسمت‌هاي باقي مانده به هر نحو مخاطب‌پسند نباشد و استقبال از آن پايين باشد، احتمال اينكه بار ديگر مردم براي ديدن سريالي در شبكه نمايش خانگي مجاب شوند، سخت مي‌شود!اين سريال تا امروز چراغ شبكه نمايش خانگي را روشن نگه داشته و اگر اين چراغ خاموش شود، خيلي از اميدها به نا اميدي تبديل خواهد شد”.

 

 

این روزنامه در حالی از کم رونق شدن مخاطبان شهرزاد می گوید که رسانه های خارجی در روزهای ایخر گزارش های متعددی را از مخاطبان بالای این سریال منتشر کرده اند و به چالش آن برای برنامه های کسل کننده صدا و سیما اشاره کرده اند.برچسبها:

جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته