فرشتگان

رقص جنجالی دختر و پسر در نمازخانه یک دانشگاه (عکس)

مجموعه : جالب ترین ها
رقص جنجالی دختر و پسر در نمازخانه یک دانشگاه (عکس)

به گزارش سایت سرگرمی نازوب پایگاه خبری، الکترونیکی و بسیاری از وبلاگ های عربستان سعودی امروز چندین عکس از رقص تعدادی دانشجوی دختر و پسر منتشر کرده و اعلام کردند که این تصاویر به نمازخانه دانشگاه جدید التأسیس ملک عبدالله که اخیرا افتتاح شد و اولین دانشگاه مختلط عربستان به شمار می رود، اختصاص دارد.با انتشار تصاویر رقص دانشجویان دختر و پسر در نمازخانه دانشگاه ملک عبدالله بحث، جدل و جنجال بر سر موضوع افتتاح این دانشگاه مختلط مجددا در فضای مجازی و رسانه ای عربستان سعودی، بالا گرفت.

 

 

مطالب مرتبط؛ لطفا برای مشاهده لینک های زیر را لمس کنید

رقص زنان در تهران (تصاویر)

رقص زیباترین زنان جهان برای خشم مسلمانان ! (عکس)

رقص زنان اروپایی در کلاس های عشوه گری ایران + تصاویر

عکس سخت ترین رقص جهان توسط این خانم

غوغای رقص کچاکِ خاور دور در دنیا (عکس)

رقص زیبا و گروهی در مراسم اختتامیه جام جهانی (تصاویر)

حیرت انگیز و زیباترین تصاویر از رقص آب!

 

 

 

 

رقص جنجالی دختر و پسر در نمازخانه یک دانشگاه (عکس)

 

به گزارش نازوب بسیاری از پایگاه های منتشر کننده این تصاویر به طرق مختلف یا به شدت از آن انتقاد کرده و یا خواستار معرفی و بازخواست مسئولانی شدند که مانع از وقوع چنین حوادث غیراخلاقی در فضایی دانشگاه می شوند. نکته قابل توجه این است که بیشتر این دانشجویان که در حال رقص بوده اند، دانشجویانی غیرعربستانی هستند که گویا حرمت و شأن و منزلت یک نمازخانه را نمی دانند.

 

 

رقص جنجالی دختر و پسر در نمازخانه یک دانشگاه (عکس)

 

شایان ذکر است حدود یک ماه پیش، یعنی در اولین روزهای افتتاح این دانشگاه نیز خبری در سایت های مختلف خبری جهان عرب منتشر شد مبنی بر اینکه در سایت YouTube فیلمی از دانشجویان دانشگاه ملک عبدالله عربستان پخش شده است که در این فیلم تعدادی از دانشجویان دختر و پسر در سلف سرویس این دانشگاه در حال رقص هستند.

 

 

رقص جنجالی دختر و پسر در نمازخانه یک دانشگاه (عکس)

 

در ادامه آن خبر آمده بود: انتشار این فیلم، خشم مقامات مذهبی عربستان را به دنبال داشته است. تاسیس دانشگاه ملک عبدالله مورد موافقت و مخالفت تعدادی از مسوولان و علمای اهل سنت عربستان قرار گرفته است. موافقان این دانشگاه معتقدند می توان این اقدام را به عنوان اولین گام مثبت برای تغییرات گسترده در عربستان در نظر گرفت در صورتی که مخالفان معتقدند، این دانشگاه اخلاق اجتماعی جامعه عربستان را با تهدیدی جدی روبه رو خواهد.برچسبها:

جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
laghari
بیوگرافی هنرمندان