چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

a

چرا اکبر عبدی ممنوع الملاقات شده

چرا اکبر عبدی ممنوع الملاقات شده

اکبر عبدی پس از یک عمل جراحی روی بدن اینک ممنوع الملاقات شده است. در ادامه می خوانیم …

 

 

یکی از دوستان نزدیک اکبر عبدی که نخواست نامش فاش شود زیرا معتقد است نام عبدی این قدر بزرگ است و در دل مردم جای دارد که نباید نام دیگری در کنار نام او قرار گیرد درباره وضعیت اکبر عبدی بازیگر محبوب کشورمان توصیحاتی ارائه کرده است. وی در این خصوص گفته است: بعد از عمل جراحی و پیوند کلیه وضعیت عمومی ایشان خوب است و تحت مراقبت قرار دارد.

 

وی ادامه داده است: بیماران بعد از پیوند کلیه معمولا سه هفته در قرنطینه می باشند تا شرایط شان ثبات لازم را بیابد اما آقای عبدی به دلیل بیماری دیابت 2 ماه در بیمارستان بستری خواهند بود و بعد از دو ماه هم باید در خانه تحت مراقبت و قرنطینه باشند. در خانه نیز تنها همسر و فرزندشان می توانند از ایشان مراقبت کنند زیرا کاملا فضای اطراف بیمار باید استریل باشد تا خدای ناکرده آقای عبدی دچار آسیب نشوند و این دوران نقاهت به سلامت سپری شده و ایشان بهبود کامل یابند.

 

ایشان درباره وضعیت ملاقات از ایشان توضیح داده است: آقای عبدی ممنوع الملاقات هستند . دوستان زیادی خواهان ملاقات ایشان هستند اما به دلیل وضعیت جسمی آقای عبدی امکان ملاقات میسر نیست از همه مردم می خواهیم تا برای بهبود وضعیت اکبری عبدی دعا کنند و به بیمارستان مراجعه نکنند.

 

بنابراین گزارش، هم اینک فیلم سینمایی «رسوایی 2» با بازی اکبر عبدی در سینماهای تهران اکران شده است.برچسبها:

جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته
دختری که مثل موش فرش می خورد!! (عکس)
دختری که مثل موش فرش می خورد!! (عکس)
مشاهده بیشتر