ماه رمضان نازوب

ماه رمضان نازوب

نوازدی با آلت تناسلی 25 ساله ! عکس

مجموعه : جالب ترین ها
نوازدی با آلت تناسلی 25 ساله ! عکس

بلوغ و بزرگی حیرت انگیز آلت تناسلی نوزادی که او را 25 ساله نشان می دهد …

 

اتفاقات نادر دنیای پزشکی در بسیاری از موارد باورکردنی نیستند به تازگی نیز خبری حیرت انگیز از بلوغ زودرس نوزادی به گوشمان رسیده است که بسیار شگفت انگیز می باشد.

 

ناز وب، بلوغ زودهنگام یک نوزاد پسر شیرخواره هندی به نام “أکاش” معادل یک جوان 25 ساله دانشمندان را شگفت زده کرده است!

 

 

تصویری از پسر یک ساله ای که هم اکنون آلت تناسلی او به اندازه یک پسر 25 ساله است!!

 

نوازدی با آلت تناسلی 25 ساله ! عکس

 

 

دانشمندان ترشح هرمون تسترون در یک نوزاد یک ساله هندی به اندازه یک جوان 25 ساله را یک مورد هرمونی استثنایی برشمردند.

 

به گزارش ناز وب به نقل از روزنامه انگلیس با اعلام این مطلب نوشت: این نوزاد اعضای تناسلی بزرگی دارد و در صورت و بدنش مو رشد کرده و صدایش نیز خشن است.

 

 

نازوب؛ تصویری از نوزادی این پسر حیرت انگیز

 

نوازدی با آلت تناسلی 25 ساله ! عکس

 

پزشکان می گویند: این نوزاد از بلوغ زودرس رنج می برد؛ هر کودکی که قبل از سن هفت یا هشت سالگی دچار چنین حالتی شود، در واقع دچار بلوغ زودرس شده است.

 

والدین أکاش در کودک خود از وقتی که شش ماهه بود، چند چیز عجیب دیدند، اعضای بدن او به طور غیرطبیعی شروع به رشد و نمو کرد، در حالیکه بقیه جسم وی در مقایسه با سایر کودکان هم سن و سال وی بسیار کوچک باقی ماند.

 

مادر این نوزاد که نامش را به طور کامل فاش نکرد، در گفت وگو با روزنامه هندوستان تایمز خاطرنشان کرد: ما تصور می کردیم که فرزند ما صرفا یک کودک تنومند است و به همین دلیل او را به نزد پزشک نبردیم، اما وقتی به یک سالگی رسید، مشخص شد که اشکالی در کار است و مادرهمسرم که بچه های زیادی را در خانواده بزرگ کرده است، اظهار داشت که رشد او غیرطبیعی است و در آن هنگام بود که او را به پزشک نشان دادیم.

 

” فشاکاهی روستاجی” دکتر أکاش به روزنامه هندوستان تایمز گفت: بلوغ زود هنگام در چنین سن و سالی کودکان را شوکه می کند و باعث خشونت در آنها می شود؛ قدرت عضلات این نوزاد بسیار زیاد شده به گونه ای که والدینش قادر به کنترل او نیستند.

 

ناز وب، پزشکان می گویند که آنها هم اکنون به این نوزاد داروهایی می دهند تا از عوارض وضعیت وی بکاهند تا آنکه دستکم او بزرگ شده و بتواند وضعیت خاص خود را درک کند.برچسبها:

مطالب داغ چند روز گذشته