لاغری با نازوب

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مهارت و ترفندهای زندگی وبسایت ناز وب

ازدواج دوم اولین مرد باردار دنیا ! عکس

مجموعه : جالب ترین ها
ازدواج دوم اولین مرد باردار دنیا ! عکس

ماجرای هیجانی ازدواج دوباره اولین مردی که در جهان باردار می شود !

 

 

در روزگاری که بچه دار شدن برای برخی از خانوم ها آرزو شده است ، باردار شدن یک مرد دور از ذهن است ، توماس بیتی مردی که باردارشد، وی که تغییر جنسیت داده بود ولی رحمش را خارج نکرده بود درسال 2008 باردار شد و اولین مرد باردار دنیا لقب گرفت ، بعداز جدایی از همسرش سابقش ، عاشق پرستار بچه هایش شده و قصد دارد با وی ازدواج کند.

ازدواج مجدد مرد باردار

او بعد از آن دو فرزند دیگر نیز به دنیا آورد. توماس مردی است که ذاتآ دختر متولد شده اما در سن ۲۰ سالگی با تغییر جنسیت به یک مرد تبدیل شده است. وی در این عمل تغییر جنسیت رحمش را خارج نکرد که این امر باعث شد وی بتواند باردار شود. او امسال بعد از ۱۰ سال زندگی مشترک از همسرش جدا شد و چون همسر او یک دائم الخمر بود دادگاه حضانت سه فرزند آنها را به پدرشان توماس داده است.

 

 

ازدواج دوم اولین مرد باردار دنیا ! عکس

 

این روزها توماس خبر از عشق جدیدی میدهد که بار دیگر او را رسانه ای کرده است. او عاشق پرستار بچه هایش شده و قصد دارد با او ازدواج کند. امبر نیکلاس که در حال حاضر به عنوان پرستار این خانواده پرحاشیه است قرار است همسر جدید این مرد باشد. توماس اولین عمل جراحی تغییر جنسیتش را ۱۵ سال پیش انجام داده است و میگوید اگرچه بارداری هیجان انگیز ترین تجربه زندگی او محسوب میشود اما این بار قصد دارد این وظیفه را به همسرش واگذار کند. پزشکان توصیه کرده اند اگرچه او به خاطر وجود رحم در بدنش قادر به بارداری است اما چون عملا یک مرد است این کار را نکند.

 

او ۵ سال پیش با انجام یک عمل جراحی تکمیلی موفق به تغییر جنسیت کامل شد. او گفته است قصد دارد همزمان با همسرش باردار شود و یک تولد عجیب را در خانواده اش رقم بزند. وی در مصاحبه اش در مورد ازدواج اولش میگوید: طلاق برای من تلخ ترین و آزار دهنده ترین تجربه زندگیم بود و امیدوار بودم بتوانم تا لحظه مرگ کنار نانسی بمانم اگرچه او این مسئله را غیر ممکن کرد اما همچنان یکی از دوستان من به حساب می آید و در زندگی من سهمی دارد. این مرد در زمان نوجوانی و زمانیکه یک دختر بود در هاوایی محل زادگاهش به حرفه مدلینگ مشغول بوده است.

 

منبع : جام نیوز


 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته
خانم عجیبی که اثر انگشت ندارد! + عکس
خانم عجیبی که اثر انگشت ندارد! + عکس
مشاهده بیشتر