عکس های حیرت انگیز کشف گور خانوادگی در آبادان

عکس های حیرت انگیز کشف گور خانوادگی در آبادان

جزئیاتی از کشف عجیب یک گور خانوادگی در آبادان تیتر روزنامه های خبری شد .

 

به گزارش نازوب، ماموران اداره برق ناحیه جنوب آبادان زمانی که مشغول کندن زمین به وسیله بیل مکانیکی در بیابان‌های اطراف آبادان بودند به چنداستخوان برخورد کردند و پس از متوقف کردن کار بلافاصله با پلیس ۱۱۰ تماس گرفتند و خواهان بررسی موضوع شدند. با این گزارش پلیس پیشگیری، رئیس کلانتری ۱۱ و پلیس تخصصی آگاهی بلافاصله برای پیگیری به محل عزیمت و مشاهده کردند خانواده‌ای به همراه یک پتو و ظروف چینی و ملامینی مدفون شده‌اند.

 

پس از خارج‌کردن اجساد از این گور دسته‌جمعی، ماموران به سرنخ‌های جدیدی دست یافتند. با توجه به اینکه لباس‌های زیادی در این منطقه از زیر خاک بیرون کشیده شده است، این احتمال که اجساد بیشتری در این نقطه دفن شده باشد قوت گرفته است. تاکنون استخوان سه جسد که از لباس‌هایشان مشخص می باشد به یک زن، یک مرد و یک دختربچه تعلق دارد، پیدا شده است.

 

گفتنی است، این منطقه در زمان جنگ ایران و عراق زمانی که شهرستان آبادان در محاصره رژیم بعث عراق بوده در اختیار نیروهای عراقی قرار داشته است و به نظر می‌رسد زمانی که مردم قصد خروج از شهر را داشته‌اند، توسط نیروهای رژیم بعث  کشته شده و در همان جا با لباس به خاک سپرده شده‌اند.

 

عکس های حیرت انگیز کشف گور خانوادگی در آبادانعکس های حیرت انگیز کشف گور خانوادگی در آبادانعکس های حیرت انگیز کشف گور خانوادگی در آبادان


جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته