شخصت شناسی رنگ چشم ها

شخصت شناسی رنگ چشم ها

شخصیت شناسی کاملا کارشناسی شده و صحیح از روی رنگ چشم افراد

 

 

اصولا بسیاری از افراد برای شناخت طرف مقابل خود به شخصیت شناسی افراد از روی ظاهر با او ارتباط بر قرار می کنند به ویژه افرادی که برای بازایابی استخدام می شوند .

 

 

معمولا بازاریاب ها برای به دست آوردن شناخت سطحی از کسانی که برای اولین بار با آنها روبرو میشوند به گزینه هایی مختلف پناه می برند که حدس زدن شخصیت طرف مقابل از روی لباس پوشیدن،امضا و یا شیوه ی دست دادن او از جمله این امور هستند.

 

 

شناخت افراد از روی رنگ چشم،گزینه ای جدید است که در روابط انسانی بی تاثیر نبوده و چنانچه درست بکار رود،کارساز خواهد بود؛البته تاکید می شود این شناخت نسبی است.

 

رنگ چشم سبز

رنگ چشم سبز نشان دهنده آن است که صاحبان آن شخصیتی قوی و اراده ای بالا دارند.در تصمیم گیری ها خیلی محکم عمل کرده و تا حدی خود رای و مغرور هستند.این افراد اعتماد به نفس بالایی دارند و در کمک به دیگران سعی می کنند تا آخرین توان خود را مصرف کنند.

رنگ چشم آبی

دارندگان چشم آبی دارای نگاهی عمیق بوده و شخصیتی حساس و شفاف دارند.این افراد به راحتی فکر و نظر خود را به دیگران تحمیل می کنند و به همین نسبت ، جرات و شجاعت ویژه ای به خرج میدهند.قابل توجه است که بیشتر چشم آبی ها طبیعت احساساتی هنری ملموس دارند.

 

 

رنگ چشم مشکی

صاحبان چشم سیاه انسانهایی رویایی هستند که در فضای شاعرانه زندگی میکنند و همچنین بسیار دست و دلباز هستند.آنها بسیار تلاش میکنند با هرچه که دارند به دیگران کمک کنند.این افراد همچنین دارای خلق و خوی اجتماعی و احساسات ظریفی هستند.

 

 

رنگ چشم قهوه ای

چشم قهوه ای سنبل مهربانی و محبت است و هرچه تیره تر باشد مهر و محبت صاحبش بیشتر است.چشم قهوه ای ها بسیار خونسرد هستند و هرچه را که بخواهند به سادگی تصاحب میکنند.چنین به نظر میرسد که این افراد معنای عصبانیت را نمیشناسند و از آرامشی تمام نشدنی بهره مند هستند.

 

 

رنگ چشم عسلی

با وجود اینکه چشم عسلی ها انسان هایی خوش قلب هستند ولی با دیگران صریح نیستند.این افراد همیشه به دنبال دوست می گردند.چشم عسلی ها معمولا از کودکی روی پای خود بزرگ شده اند و دوست ندارند که به دیگران تکیه کنند.


جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته