لاغری با نازوب

لاغری با نازوب

خدا

راهنمای اقامت

عکس های دیدنی و عجیب اندام زن یک مرد شهوت پرست

عکس های دیدنی و عجیب اندام زن یک مرد شهوت پرست

زنی که همسر یک مرد شهوت پرست است اندام و بدن خود را به طرز عجیبی برای شوهرش آماده می کند !
 

 

این زن برای تغییر اندام و بدن خود دست به هر کاری می زند.

به گزارش نازوب این زن که تصاویرش را در ادامه می بینید یک شوهر شهوت پرست دارد و به خاطر اینکه شوهرش از بدن زن لذت ببرد این خانم مجبور شد بدنش را به شکل های بسیار شرم آوری تزیین کند.

 

گاهی به نام عشق به کارهایی دست می‌زنیم که منطقی و باورکردنی نیست. اتل گرانجر یکی از همین افراد است و داستان زندگی عشقی‌اش بسیاری از افراد را متحیر می‌کند.

 

عکس های دیدنی و عجیب اندام زن یک مرد شهوت پرست

این زن انگلیسی در سال ۱۹۰۵ متولد شد و حدودا ۲۰ سال داشت که با ویلیام آرنولد گرانجر آشنا شد و در سال ۱۹۲۸ با او ازدواج کرد. به گزارش ناز وب هنوز چندی از ازدواجشان نگذشته بود که ویلیام به همسرش گفت که دوست دارد او سایزش را پایین بیاورد و اینکه از زنان کمر باریک خوشش می‌آید.

 

اتل برای راضی کردن همسرش کمی وزن کم کرد و بعد با پوشیدن گن‌های بسیار تنگ که دیگر در آن زمان مد نبود سعی کرد تا نظر همسرش را جلب کند. ویلیام از این موضوع خوشش آمد و از او خواست حتی شب‌ها نیز گن را به تن داشته باشد. اتل روز به روز لاغرتر میشد. بعد از این مرحله ویلیام از همسر درخواست کرد در طول روز و در مهمانی‌ها کفش‌های پاشنه بلند به پا کند و برای زیباتر شدن پیرسینگ صورت داشته باشد. اتل این موضوع را هم به خاطر عشق به همسرش پذیرفت.

 

عکس های دیدنی و عجیب اندام زن یک مرد شهوت پرست

دور کمر اتل هر روز به دلیل رژیم و استفاده از گن باریک‌تر میشد تا اینکه به ۳۰ سانتی‌متر رسید و رکورد جدیدی در گینس ثبت شد. اتل هنوز هم در دنیای مد شناخته شده است به طوری که مجله ووگ یک شماره خود را کامل به او اختصاص داد. این زن در سال ۱۹۸۲ فوت کرد و گرچه همسرش همیشه از فیزیک و تناسب اندام او راضی بود و آزادانه در این مورد صحبت می‌کرد اما هرگز اتل این موضوع را به زبان نیاورد.

 

عکس های دیدنی و عجیب اندام زن یک مرد شهوت پرست

عکس های دیدنی و عجیب اندام زن یک مرد شهوت پرست عکس های دیدنی و عجیب اندام زن یک مرد شهوت پرستعکس های دیدنی و عجیب اندام زن یک مرد شهوت پرستعکس های دیدنی و عجیب اندام زن یک مرد شهوت پرستبرچسبها:

بیوگرافی هنرمندان