دنیای  بازیگران و چهره های ایرانی

دنیای دانستنی ها

عکس های ایوانکا دختر خوشگل و زیبا اندام دونالد ترامپ

عکس های ایوانکا دختر خوشگل و زیبا اندام دونالد ترامپ

تصاویری از ایوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ که با به دست گرفتن ریاست جمهوری امریکا جنجال جهانی شد این دختر برخلاف پدرش بسیار خوشگل و خوش اندام می باشد.

 

 

ایوانکا ترامپ دختر زیبارو و خوش اندام دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا است که تصاویر ایوانکا ترامپ و عکس های ایوانکا دختر خوش اندام و ناز دونالد ترامپ را در ادامه می بینید. ایوانکا ترامپ یکی از بهترین زنان مدلینگ و خوش اندام در کشور آمریکا است.

 

نازوب، ایوانکا ترامپ Ivanka Trump متولد ۳۰ اکتبر ۱۹۸۱بیزنسوومن، نویسنده و مانکن سابق آمریکایی است. او به عنوان معاون رئیس اجرایی در امور توسعه و اکتسابها در سازمان ترامپ، درگیر همهٔ جنبه‌های امور مستغلات و مدیرت هتل این شرکت است. او رئیس جواهرات ایوانکا ترامپ است.

 

او دختر غول املاک و مستغلات دونالد ترامپ و مانکن سابق ایوانا ترامپ است. به گزارش نازوب از فیلم‌ها یا برنامه‌های تلویزیونی که وی در آن نقش داشته است می‌توان به کارآموز اشاره کرد.

 

 

زندگی ایوانکا ترامپ

ترامپ در منهتن زاده شد، پدر او ابرتاجر آمریکایی دونالد ترامپ و مادرش ایوانا ترامپ ورزشکار و مانکن اصالتاً اهل چکسلواکی هستند. والدین او در ۱۹۹۱ که او ۱۰ ساله بود طلاق گرفتند. او دو برادر، یک خواهر ناتنی و یک برادر ناتنی دارد.

 

 
تحصیلات ایوانکا ترامپ

ترامپ دو سال در دانشگاه جرج‌تاون تحصیل کرد، و سپس به مدرسه وارتون دانشگاه پنسیلوانیا در دانشگاه پنسیلوانیا (محل تحصیل پدرش) منتقل شد، و در سال ۲۰۰۴ با لیسانس اقتصاد با افتخار از آنجا فارغ‌التحصیل شد.

 

عکس های ایوانکا دختر خوشگل و زیبا اندام دونالد ترامپعکس های ایوانکا دختر خوشگل و زیبا اندام دونالد ترامپعکس های ایوانکا دختر خوشگل و زیبا اندام دونالد ترامپعکس های ایوانکا دختر خوشگل و زیبا اندام دونالد ترامپعکس های ایوانکا دختر خوشگل و زیبا اندام دونالد ترامپعکس های ایوانکا دختر خوشگل و زیبا اندام دونالد ترامپعکس های ایوانکا دختر خوشگل و زیبا اندام دونالد ترامپعکس های ایوانکا دختر خوشگل و زیبا اندام دونالد ترامپعکس های ایوانکا دختر خوشگل و زیبا اندام دونالد ترامپعکس های ایوانکا دختر خوشگل و زیبا اندام دونالد ترامپ


مطالب داغ چند روز گذشته
ازدواج غول پیر و میلیاردر رسانه ای با مانکن جوان و معروف ! عکس
ازدواج غول پیر و میلیاردر رسانه ای با مانکن جوان و معروف ! عکس
مشاهده بیشتر