چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

عکس های شعله ور شدن یک عروس

عکس های شعله ور شدن یک عروس

تصاویری از شعله ور شدن یک عروس ! ماجرا را بخوانید و از کارهای احمقانه برخی افراد انگشت به دهان بمانید!!

 

 

در طی یک دهه نوعی عکس برداری از لباس عروس به نام خراب کردن لباس باب شده است که در آن عروس ها از قصد با نام هنر لباس عروس خود را خراب می کنند. تا کنون این کار توسط ریختن رنگ روی آنها، گلی شدن، به داخل آب افتادن و… انجام شده بود ولی این عروس خانم روش دیگری را امتحان کرد.

 

 به گزارش نازوب این بار زنی به خاطر گرفتن عکس های خاص از لباس عروسش، آن را به آتش کشید تا هنگام شعله ور شدن لباس، عکس های هنری بگیرد ولی آنچنان که او فکر می کرد این تصویر رویایی نبود و لباس آنچنان شعله کشید که او مجبور شد سریع به داخل دریا بپرد!

 

ناتاشا ساموئل درماه می با دنیل یاکوبی در مراسمی کنار دریا ازدواج کرد، او یکی از دوستانش را برای ریختن مایع اشتعال زا روی لباسش و سپس مشتعل کردن آن گماشت.

 

عکس های شعله ور شدن یک عروس

 عکاس آنها توانست از لحظه شعله ور شدن لباس عکس بیاندازد ولی دیری نگذشت که به گزارش پرشین وی عروس لبخند از لب هایش محو شد و هراسان به سمت آب دوید.

 

مراسم عجیب خراب کردن لباس به سرعت در دنیا طرفداران خاص خودش را پیدا کرده است و در آن زنان عکاسانی را برای ثبت کردن لحظات نابود کردن لباسشان می گمارند تا یک هنر دیواری ابداع کنند.

 

عکس های شعله ور شدن یک عروس

 حتی تصاویر این مراسم عجیب همانند عکس های هنری در صفحات گلاسه مجلات مشهور مد نیز به چاپ رسیده است. مکان عکس برداری این تصاویر نیز در مکان هایی از جمله کنار دریا ، کنار کوهی از زباله ، ساختمان های متروکه و خیابان های شهر بوده است.

 

عکس های شعله ور شدن یک عروسعکس های شعله ور شدن یک عروسعکس های شعله ور شدن یک عروسعکس های شعله ور شدن یک عروس


جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته
اقدام جنجالی یک فیلم ساز معروف با چشمهایش (عکس)
اقدام جنجالی یک فیلم ساز معروف با چشمهایش (عکس)
مشاهده بیشتر