چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

سیتی سنتر اصفهان و سرمایه گذاران این مجموعه بزرگ (عکس)

سیتی سنتر اصفهان و سرمایه گذاران این مجموعه بزرگ (عکس)

با بزرگترین مجموعه تجاری، تفریحی و … دیدنی اصفهان سیتی سنتر بیشتر آشنا شوید.

 

اولین پروژه اجرایی شرکت پرستیژ لند ایران با مالکیت مسعود صرامی؛ مرکز تجاری ، تفریحی ، و توریستی اصفهان سیتی سنتر است که بزرگ‌ترین مرکز خرید ایران و پنجمین مرکز خرید بزرگ دنیا می‌باشد. هدف از احداث این مجموعه ایجاد تسهیلات جهت تامین نیازهای زندگی روزمره شهروندان در زیر یک سقف است .

 

مجموعه اصفهان سيتي سنتر كلاً شامل 7 طبقه مي‌باشد که دو طبقه به صورت پاركينگ مسقف با ظرفيت 5500 اتومبیل، سه طبقه شامل مركز خريد (Hyper Star) و واحدهای تجاری است و دو طبقه آخر شامل مجموعه سينمائي، سالن چند منظوره، فود کورت و سالن های مختلف است.

 

سیتی سنتر اصفهان و سرمایه گذاران این مجموعه بزرگ (عکس)

 

امکانات مجموعه سیتی سنتر اصفهان:

مجتمع تجاری در 3 طبقه شامل 750 واحد و دارای فروشگاه‌های برندهای ايرانی و خارجی، رستوران‌های ملل، دفاتر هواپيمايي، شعب بانكي، نمازخانه و …

 

هتل بین‌المللی 5 ستاره در 29 طبقه و شامل 400 اتاق و سالن‌های ورزشی، آمفی‌تئاتر، سوئیت‌های مخصوص، اتاق‌هاي يك و دو نفره، سوئیت‌های ویژه V.I.P، سالن‌هاي جلسات و کنفرانس ، جایگاه مخصوص فرود بالگرد و …

 

 

هایپر مارکت در 1 طبقه شامل مراکز فروش بزرگ (فروشگاه‌های زنجیره‌ای)

 

مجتمع تفریحی و سینمایی در 2 طبقه و دارای 10 سالن سینما، سالن‌های بازی کودکان و بازی‌هاي کامپیوتری، شهر اسباب بازی‌ها و …

 

فضای سبز، آب نماهای بزرگ، رقص نور وآب و …

 

پارکینگ مسقف در 2 طبقه با ظرفیت 5500 تایی، تاسیسات، انباري‌ها ، سرويس نگهداري اتومبیل V.I.P

 

 

سیتی سنتر اصفهان و سرمایه گذاران این مجموعه بزرگ (عکس)

 

از ویژگی های حائز اهمیت این مجموعه :

     مجاورت با شهرک های اقماری و پر جمعیت سپاهان شهر – بهارستان و شهید کشوری
    فاصله 4 دقیقه ای تا زیباترین ورودی شهر اصفهان (میدان آزادی)
     فاصله 400 متری تا ایستگاه مترو(قطار شهری)
    فاصله 300 متری تا ایستگاه مسافربری راه آهن

 

    دسترسی آسان از مناطق مختلف شهرستان های اطراف و هر نقطه از شهر اصفهان بدون نیاز به عبور از ترافیک
    یکی دیگر و شاید مهم‌ترین ویژگی حائز اهمیت این مجموعه ، جذب سرمایه گذاران خارجی جهت تأمین سرمایه اولیه و ایجاد انگیزه جهت به وجود آوردن دیگر امکانات عمرانی از طریق ارزش افزوده سرمایه‌گذاری فوق می‌باشد.

 

درکل در این مجموعه 12 كيلومتر خيابان امنيت‌داراجتماعي كه در فصل زمستان گرم و در فصل تابستان سرد است وجوددارد که مردم مي‌توانند راهپيمايي و يا تفريح خود را همراه با خريد در اين مجموعه داشته‌ باشند. به تعبيرديگر به اين مكان‌ها وان‌ استپ (ONE STOP) مي‌گويند يعني مكاني كه شما با يك توقف مي‌توانيد همه نيازهاي‌تان را به دست بياوريد.

 

فازهای دیگر سیتی سنتر اسفهان:

هتل 5 ستاره
هتلی 5 ستاره با ویژگی‌های 7 ستاره ویژه سران که توسط گروه روتانا مدیریت می‌گردد و با چشم‌اندازی زیبا از کوه صفه، شاه کوه و دشت جنوبی زاینده‌رود احاطه شده است.معماری این هتل با الهام از معماری اصفهان نظیر برج کبوتر، میدان نقش‌جهان ، عالی‌قاپو، چهلستون و چهارباغ به گونه ای طراحی شده که توجه هر بازدیدکننده‌ای را به خود جلب می‌نماید.

 

مرکز مبادلات مالی- تجاری (Gateway)
این مجموعه دارای دو برج عظیم مالی و تجاری و یک برج مسکونی است که در آنها شعبات بانک‌ها ، سازمان بورس، کارگزاران بورس ، موسسات بیمه ، شعباتی از ادارات دولتی ، سالن‌های کنفرانس ، همایش و دفاتر مجهز اداری جهت برگزاری جلسات کاری به همرا کلیه خدمات یک مرکز اداری قرار گرفته است.

 

تأسیس شهرک سلامت در سال 1391
ایجاد حرکتی نو و الگویی جدید در نحوه ارائه خدمات درمانی و بهداشتی در ایران می‌باشد که هدف از ایجاد آن توجه به نیاز مردم، تغییرات در حال شکل‌گیری در سبک زندگی ، شخصیت و خصوصیات رفتاری و نگرش آنها می‌باشد .

 

درکل در این مرکز سعی شده است که از آخرین تکنولوژی بکار برده در جهان مانند روش CARE MORE و زنده نمودن سبک صحیح زندگی و ارتقاء بهداشت و سلامت شهروندان استفاده شود .

 

 

سیتی سنتر اصفهان و سرمایه گذاران این مجموعه بزرگ (عکس)سیتی سنتر اصفهان و سرمایه گذاران این مجموعه بزرگ (عکس)سیتی سنتر اصفهان و سرمایه گذاران این مجموعه بزرگ (عکس)

 

سرمايه گذاران داخلي و خارجي اين شركت به ترتیب عبارتند از:

شركت راكين Rakeenامارات: این شرکت سازنده و مجري طرح‌هاي جزاير مرجان و دانا و بسياري پروژه‌های ساختماني ديگر در امارات مي‌باشد. همچنين اين شركت در كشورهاي گرجستان ، سنگاپور،اندونزي، كنگو، نپال و ايران نيز پروژه هاي متفاوتي اجرا كرده است.

 

شركت راك سراميك Rak Ceramics امارات: توليد كننده سراميك با بيش از 12 كارخانه در سراسر دنيا
شركت خورشيد سپاهان ايران
دكتر خاطر مسعد، كارآفرين بين المللي
شركت آی کت ICAT امارات: مجري طرح‌هاي ساختماني در امارات


 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته
عجیب ترین ورزشکار دنیا را ببینید
عجیب ترین ورزشکار دنیا را ببینید
مشاهده بیشتر