چهره عجیب و جنجالی آنجلینا بعد از طلاق از برد پیت! عکس

چهره عجیب و جنجالی آنجلینا بعد از طلاق از برد پیت! عکس

چهره آنجلینا جولی و انتشار عکس او پس از طلاق کاربران را شوکه کرد !

 

آنجلینا جولی برای اولین بار پس از تقاضای طلاق از برد پیت با یک پیام ویدیویی برای دادگاه جنایی بین المللی در برابر عموم ظاهر شده است.

این ستاره برنده اسکار 41 ساله در این پیام توئیتری گفته است: چه در ICC و چه در هرجای دیگر، پیگرد موفق،بخشی از یک تلاش نسلیِ طولانی و حیاتی می باشد. من معتقدم این راه روشنی است که باید در خط مشی جدید دادگاه کودکان دیده شود.

 

من به خصوص هرجا که شواهد، اجازه رویکردهای سیستماتیک بیشتر را بدهد، از اقداماتی که شامل پیگیری جرائم بر علیه کودکان می شود استقبال می کنم.همچنین به دادستان کل و تمام کسانی که روی این خط مشی کار می کنند، تبریک می گویم.”

 

چهره شکسته و پیر آنجلینا جولی پس از طلاق از برد پیت !

چهره عجیب و جنجالی آنجلینا بعد از طلاق از برد پیت! عکس

 

آنجلینا جولی سفیر عالی رتبه ملل متحد برای پناهنده ها اظهارداشته است:”بشریت به کودکان وام دار است. ما می دانیم کهبهترین ها را به آنها نداده ایم.

 

هیچ عدالتی بدون در نظر گرفتن قربانیان جنگ کامل نیست و برای آنکه بتوانند زندگی شان را ادامه داده و آسیبی که بهآنها رسیده را پشت سر بگذارند، باید به آنها کمک های کاربردی ارائه شود.

 

او در ادامه صحبت هایش گفت:”به همین دلیل است که کار سرمایه امانی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید در طولزمان حمایت و قوی تر شود.

 

این اولین حضور عمومی آنجلینا جولی پس از طلاق از شوهر سومش برد پیت در 19 سپتامبر می باشد.آنجلینا بازیگر فیم پاندای کونگ فو کار 3، حضانت کامل شش فرزندشان یعنی مدوکس 15 ساله ،پکس 12 ساله، زهرا 11 ساله ، شایلو 10 ساله و دوقلوها ویوین و ناکس 8 ساله را تقاضا کرده است.برچسبها:

جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته