فرشتگان

زنان و مردانی که در پارتی مبتذل و مختلط دستگیر شدند

مجموعه : اخبار گوناگون
زنان و مردانی که در پارتی مبتذل و مختلط دستگیر شدند

خبر دستگیری 9 زن و 14 مرد در پارتی مبتذل و مختلط در تهران

 

برگزاری جشنی مختلط و مبتذل و ایجاد آلودگی صوتی

سرهنگ مجید آذرکیش، فرمانده سپاه ناحیه چناران اظهار داشت: ناز وب، شب گذشته 9 زن و 14 مرد در یک پارتی مختلط در یکی از باغ ویلاهای روستای کاهو دستگیر شدند.

 

 

به گزارش ناز وب، وی در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی گزارش‌های واصله مردمی مبنی بر برگزاری جشنی مختلط و مبتذل و ایجاد آلودگی صوتی در یکی از باغ ویلاهای روستای کاهو، بسیجیان حوزه سلمان فارسی گلمکان مکان موردنظر را تحت نظر قراردادند.

 

وی ادامه داد: پس از تأیید صحت گزارش‌های و محرز شدن اعمال منافی عفت عمومی، هماهنگی‌های قضایی با دادگاه بخش گلبهار انجام شد و بسیجیان با همراهی نیروی انتظامی محل ویلای موردنظر مورد محاصره و در اقدامی غافلگیرانه 23 زن و مرد را با حالات زننده دستگیر کردند.

 

آذرکیش ادامه داد: از مکان فوق مقدار 400 سی‌سی مشروبات الکلی پلمپ و تعداد 5 بطری مشروبات الکلی خالی و استفاده‌شده به همراه یک دستگاه ماهواره نیز کشف‌شده است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج چناران با بیان اینکه شهرستان چناران جایی برای اجرای ناهنجاری و مفاسد اجتماعی و اخلاقی نیست، بیان داشت: 14 مرد و 9 زن دستگیرشده به همراه پرونده تنظیمی تحویل مراجع قضایی شهرستان شدند.

 

بیشتر ببینید و بخوانید ???

52 زن و مرد در یک پارتی در کرج دستگیر شد

قتل عام جوانان کرج در یک پارتی شبانه (عکس)

رسوایی پر سر و صدای این دختر در پارتی شبانه! عکس

تجاوز و کشتار دختران در یک پارتی (عکس 18-)


laghari
بیوگرافی هنرمندان