اسباب بازی های هولناکی که باید از آن ها بترسید ! عکس

مجموعه : علم و فناوری
اسباب بازی های هولناکی که باید از آن ها بترسید ! عکس

خطرناک و عجیب ترین اسباب بازی های هولناکی که باید از آنها بترسید و مراقب باشید ! این بخش خبری مهم را مطالعه کنید که این اسباب بازی ها در حال توزیع در بازارهای جهانی است.

 

 

18 گروه مدافع حریم خصوصی در آمریکا با ارسال شکواییه ای به کمیسیون تجارت فدرال و اتحادیه اروپا اعلام کردند اسباب بازی‌های genesis Toys  و شریک آن Nuance، حریم خصوصی و قوانین موسوم به COPPA را نقض کرده و صدای کودکان را در خانه بدون اجازه ضبط می‌کنند.

 

ناز وب، از سوی دیگر دو محصول i-Que و My Friend Cayla نه تنها صدا را بدون اجازه ضبط می‌کنند، بلکه آن را برای کمپانی Nuance هم می‌فرستند و بیم آن می‌رود که این کمپانی صداها را به پلیس و یا سرویس‌های جاسوسی-اطلاعاتی بفروشد.

 

همچنین Genesis متهم شد که اجازه می‌دهد سایرین از طریق بلوتوث به اسباب بازی‌ها بدون مجوز قانونی-فنی وصل شوند و از این طریق جاسوسان می‌توانند به‌اصطلاح Eavesdrop کرده و صدای اطراف را شنود کنند.

 

اسباب بازی های جاسوس!

اسباب بازی های هولناکی که باید از آن ها بترسید ! عکس

 

به‌طورمعمول بلوتوث اجازه وصل شدن تا 33 فوت را می‌دهد اما این اسباب بازی‌ها رنج بالاتری داشته و اجازه می‌دهند سایرین در بیرون از خانه هم به‌طور غیرقانونی وصل شوند.

 

ناز وب، هنوز واکنش رسمی FTC و EU معلوم نیست و این 18 گروه از سازندگان خواسته‌اند پاسخ مناسب درباره این موضوع منتشر کنند.

 

کارشناسان علاوه بر این نوع وسایل، درباره دستیاران صوتی دیجیتال متصل به اینترنت در خانه‌ها نیز هشداری مشابه داده‌اند!!

 

بیشتر ببینید و بخوانید ???

جنجال عجیب ترین اسباب بازی وحشتناک دنیا (عکس)

عکس و خبر جنجالی از رویایی ترین اسباب بازی دنیا

اسباب بازی هایی که کودکان را بیمارستانی می کند!!

وحشت این مادر از اسباب بازی که برای دخترش خرید + عکسبرچسبها:

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته