فرشتگان

فیلم و تصاویر اقدام بسیار زشت با دختری محجبه در مترو

مجموعه : کلیپ و ویدئو
فیلم و تصاویر اقدام بسیار زشت با دختری محجبه در مترو

اقدام بسیار زشت و دور از انسانیت نسبت به دختری محجبه در مترو برلین رسانه ای شد .

 

به گزارش ناز وب انتشار کلیپی از رفتار زشت یک پسر با دختری محجبه در مترو خشم بسیاری را برانگیخت . به گزارش  ناز وب چند روز پیش کلیپی منتشر شد که نشان میداد پسری یک دختر را از روی پله های مترو برلین هل داده و موجب سقوطش میشود .

 

 

حالا خبر میرسد فردی که چند روز قبل در ایستگاه مترو شهر برلین به یک دختر مسلمان حمله کرده بود با کمک بادیگارد هنرپیشه معروف هالیوود دستگیر شد.

 

بر اساس این گزارش ، محافظ هنرپیشه‌های معروف هالیوودی که از دیدن این صحنه تحت تاثیر قرار گرفته بود برای شناسایی ضارب این دختر مسلمان پاداشی تعیین کرد.پاداشی که «مایکل کوهر»(Michael Kuehr) برای شناسایی فرد ضارب تعیین کرده بود 1600 یورو معادل 2000 دلار بود.

 

 

فیلم و تصاویر اقدام بسیار زشت با دختری محجبه در مترو

 

پلیس آلمان موفق شد جوانی را که با ضربه لگد موجب پرت شدن دختر جوانی به پایین پله‌های متروی برلین شده بود، دستگیر کند. این حادثه  در ماه اکتبر اتفاق افتاد؛ اما فیلم دوربین مداربسته به تازگی انتشار یافته است.

 

 

فیلم و تصاویر اقدام بسیار زشت با دختری محجبه در مترو

 

شاهدان عینی مایل به همکاری با پلیس نبودند و کار بازداشت ضارب با بن‌بست مواجه شد. سرانجام “مایکل کوئر”، محافظ شخصی بسیاری از چهره‌های سرشناس هالیوودی، جایزه‌ای 2 هزار یورویی برای فردی که اطلاعات مفیدی از ضارب را در اختیار پلیس قرار دهد، تعیین کرد.

 

فیلم و تصاویر اقدام بسیار زشت با دختری محجبه در متروفیلم و تصاویر اقدام بسیار زشت با دختری محجبه در مترو

 

مایکل کوئر که یک تاجر سرشناس است اعلام کرد وی نیز مانند تمام شهروندان آلمانی از دیدن فیلم متاثر شده است و به همین دلیل تصمیم گرفت با هزینه شخصی جایزه‌ای برای یافتن ضارب تعیین کند.

 

بر اساس فیلم منتشر شده، جوان یاد شده به همراه دست‌کم سه نفر از دوستانش، دختر بینوا را از پشت با ضربه پا به پایین پله ها پرت کرد که او با صورت به پایین سقوط کرد. در حال حاضر، تحقیقات پلیس از فرد دستگیر شده ادامه دارد.

 

 


laghari
بیوگرافی هنرمندان