لاغری با نازوب

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مهارت و ترفندهای زندگی وبسایت ناز وب

مدل کت و پالتوهای شیک و جدید زنانه برند بربری

مجموعه : لباس زنانه
مدل کت و پالتوهای شیک و جدید زنانه برند بربری

بربری Burberry یا گروه بربری، شرکت کالای لوکس و خانه مد بریتانیایی است، که در زمینه طراحی، تولید و توزیع پوشاک، لوازم آرایشی، عینک‌های آفتابی، لوازم جانبی، عطر و ترکیبات معطر فعالیت می‌کند. در این مقاله مدل کت و پالتوهای زمستان این برند را گردآوری کرده ایم.

 

مدل کت و پالتوهای شیک و جدید زنانه برند بربری

ناز وب، بربری Burberry یا گروه بربری، شرکت کالای لوکس و خانه مد بریتانیایی است، که در زمینه طراحی، تولید و توزیع پوشاک، لوازم آرایشی، عینک‌های آفتابی، لوازم جانبی، عطر و ترکیبات معطر فعالیت می‌کند.

 

شرکت بربری در سال 1856 توسط توماس بربری و در شهر باسینگستوک تاسیس شد. این شرکت در حال حاضر علاوه بر طراحی و تولید کالا، مالک شبکه‌ای از 497 بوتیک و شعبه فروش، در 50 کشور جهان است.

 

در سال 2013 برند بربری، از سوی اینتربرند، در رتبه 77 از با ارزش‌ترین نام‌های تجاری جهان، شناخته شد. بخشی از سهام شرکت بربری در بازار بورس لندن مبادله می‌شود.

 

مدل کت و پالتوهای شیک و جدید زنانه برند بربریمدل کت و پالتوهای شیک و جدید زنانه برند بربریمدل کت و پالتوهای شیک و جدید زنانه برند بربریمدل کت و پالتوهای شیک و جدید زنانه برند بربریمدل کت و پالتوهای شیک و جدید زنانه برند بربریمدل کت و پالتوهای شیک و جدید زنانه برند بربریمدل کت و پالتوهای شیک و جدید زنانه برند بربریمدل کت و پالتوهای شیک و جدید زنانه برند بربریمدل کت و پالتوهای شیک و جدید زنانه برند بربریمدل کت و پالتوهای شیک و جدید زنانه برند بربریمدل کت و پالتوهای شیک و جدید زنانه برند بربریمدل کت و پالتوهای شیک و جدید زنانه برند بربری

 

بیشتر ببینید و بخوانید ???

جدیدترین مدل های منتخب پالتو زنانه و مردانه

جدیدترین مدل پالتو خانم های با چادر و بی چادر

جدیدترین مدل های متنوع کت و پالتو چرم زنانه

مدل پالتو های بسیار شیک زنانه مایکل کورس

جدیدترین مدل پالتوهای زنانه خزدار


جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته
بدن و پوست عجیب کودکی 13 ماهه + تصاویر
بدن و پوست عجیب کودکی 13 ماهه + تصاویر
مشاهده بیشتر