تصاویر موجود انسان نما در آسمان مردم دنیا را به وحشت انداخت! عکس

مجموعه : اخبار گوناگون
تصاویر موجود انسان نما در آسمان مردم دنیا را به وحشت انداخت! عکس

تصاویر جنجالی و جدید منتشر شده از موجودی انسان نما در فضا مردم را به وحشت انداخت! ادامه این خبر جنجالی را دنبال کنید و این موجود انسان نما رادر آسمان ببیند و …

 

به گزارش ناز وب،  تصاویری که به تازگی منتشر شده است موجودی انسان نما را در شهر ” کیتوی ” زامبیا نشان می دهد. این موجود عجیب در میان ابرها و در بالای مرکز خرید ” ماکوبا ” مشاهده شد.

 

 

بنا به گفته یکی از شاهدان عینی بسیاری از مردم با دیدن این موجود عجیب شروع به پرستیدن آن کردند و بسیاری دیگر نیز پا به فرار گذاشتند.

 

بنا به گفته افراد محلی این موجود عجیب که حدود 100 متر طول داشت به مدت 30 دقیقه در آسمان مانور می داد و موجب ترس و وحشت مردم شد.

 

با انتشار این تصاویر در فضای مجازی، برخی تئوری پردازان توطئه، آن را جزئی از پروژه ” Blue Beam”  یا ” پرتو آبی” دانستند  که توسط  ناسا مدیریت می شود.

 

گفتنی است؛ تئوری پردازان توطئه بر این باورند که سازمان فضایی با استفاده از این پروژه قصد فریب مردم جهان و ایجاد دین جدیدی دارد.

 

تصاویر موجود انسان نما در آسمان مردم دنیا را به وحشت انداخت! عکستصاویر موجود انسان نما در آسمان مردم دنیا را به وحشت انداخت! عکس

 


مطالب داغ چند روز گذشته
این پسر بکارتمو ازم گرفت
این پسر بکارتمو ازم گرفت
مشاهده بیشتر