لاغری با نازوب

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مهارت و ترفندهای زندگی وبسایت ناز وب

زن 50 ساله ای که لقب زیبای جادویی را گرفت + تصاویر

زن 50 ساله ای که لقب زیبای جادویی را گرفت + تصاویر

زن 50 ساله ای که لقب زیبای جادویی را گرفت + تصاویر

 

تصاویر واقعی چهره زن 50 ساله ای را در این بخش می بییند که با توجه به سن بالای او چهره ای بسیار جوان و دیدنی دارد.

 

 

زیبای جادویی: زنی که بسیار جوان تر از سن واقعی اش می باشد.

 

خانم شو مین 50 ساله اهل چین با وجود پوست شفاف، تناسب اندام و شیک پوشی اش، اغلب با خواهر دختر 25 ساله اش اشتباه گرفته می شود.

 

ظاهرا راز چهره جوان این خانم مراقبت پوست، زمان خواب کافی و ذهن آرام است.

 

یکی از وب سایت های خبری چینی او را با لقب “زیبای جادویی” نام می برد. این خانم طرفدار گوشواره های پرزرق و برق و کفش های پاشنه بلند است و همیشه دوست دارد در بهترین تیپ خود باشد حال چه مهمانی عصرانه باشد و چه خرید ساده ای از سوپرمارکت. او می گوید بهترین همراه او در خرید، دخترش است و همیشه سلیقه او را در مد و لباس تحسین می کند.

 

“من و دخترم دوستان بسیار خوبی هستیم. به هیچ وجه هیچ اختلاف سنی بین ما نیست.”

 

خانم شو چهارسال پیش بازنشسته شد و می گوید در ابتدا کنار آمدن با اوقات فراغت ، برایوی بسیار سخت بوده است. او به گزارشگر محلی گفت: “من دوست ندارم دست از کار بردارم. ترجیح می دهم خود را مشغولکار نگه دارم.

 

بعد از بازنشستگی وقت زیادی را صرف جستجو در اینترنت و نوشتن خاطرات کردم تا احساس پیری به من دست ندهد. ولی با این حال هنوز هم فکر می کنم از اجتماع جا مانده ام.”

 

زن 50 ساله ای که لقب زیبای جادویی را گرفت + تصاویر

 

راز چهره جوان این خانم خواب کافی و ذهن آرام و مراقبت های روزمره پوست است ولی به تدریج او روشی را یافت تا دوباره مشغول باشد. خانم شو می گوید خود را با انجام کارهای خانه و رفتن به سالن های زیبایی و آرایشگاه ها مشغول نگه داشت.

 

“من هر دو ماه یک بار موهایم را رنگ می کنم. در غیراین صورت می توانید موهای خاکستری مرا مشاهده کنید.” او همچنین به گل علاقه زیادی دارد ، از این رو به کلاس گل آرایی و تزئینات با گل می رود تا ذهن خود را آرام نگه دارد.

 

شوهر او با نام فامیلی هوآنگ می گوید بسیار از چهره جوان همسرش احساس خوبی دارد و حتی ادعا می کند برخی همسرش را با یک خانم جوان اشتباه می گیرند و تصور می کنند وی پنهانی با زن جوانی ارتباط دارد.

 

به گزارش نازوب، آقای هوآنگ میگوید:”همسر من زیباست و به مراقبت های پوست نیز علاقه دارد، ولی مهم تراز همه او انسان سخاوتمندی است. او هر روز ساعت 9 شب می خوابد و از خودش مراقبت می کند.”


 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته
عجیب و خاص ترین تصاویر دیدنی دنیا
عجیب و خاص ترین تصاویر دیدنی دنیا
مشاهده بیشتر