فرشتگان

جنجال سوء استفاده جنسی جاستین از دختران + تصاویر

جنجال سوء استفاده جنسی جاستین از دختران + تصاویر

جنجال سوء استفاده جنسی جاستین از دختران + تصاویر

 

جاستین بیبر خواننده پولساز و جوان آمریکایی است که به تازگی مردی خودش را به شبی جاستین بیبر کرده است و به دختران تجاوز جنسی میکرده است.

 

جاستین بیبر خواننده جوان و پر حاشیه آمریکا است او همیشه سوژه برای خبرنگاران در سراسر دنیا می باشد همیشه تیتر اول خبر های روزنامه ها هست و کلی اخبار از او در جهان منتشر می شود به تازگی یک مرد 42 ساله که خودش را شبیه جاستین کرده است به بیش از 900 فقره آزار و اذیت جنسی اعتراف کرد او به قربانیان می گفت که جاستین می باشد و به آنها تجاوز می کرد در ادامه جزئیات بیشتر و تصاویری از سوء استفاده جنسی جاستین بیبر قلابی از دختران را در سایت نازوب خواهید دید با ما همراه باشید.

 

مردی که با شبیه کردن خودش به جاستین بیبر اقدام به کارهای غیراخلاقی می کرد, دستگیر شد.

 

بدل جاستین بیبر متهم به 931 آزار جنسی شد

جاستین بیبر خواننده جوان و جنجالی به اندازه کافی حاشیه و رسوایی در زندگی شخصی اش داشته است که رسانه ها تا مدت ها او را تیتر اول خود کنند اما حالا مردی که خود را شبیه او کرده بود متهم به بیش از 900 آزار جنسی شده است!

 

یک مرد ۴۲ ساله در استرالیا با تغییر شکل خود به جاستین بیبر، خواننده سرشناس کانادایی از کودکان خواستار عکس های برهنه می شد. پلیس با بازداشت او متوجه شد در ده سال اخیر او به بیش از ۹۰۰ جرم در زمینه رابطه جنسی با کودکان متهم شده است.

 

بنا به گزارش پلیس این کودکان شامل هواداران جاستین بیبر در استرالیا، انگلیس و آمریکا هستند.

 

جاستین بیبر، خواننده ۲۳ ساله کانادایی در حال حاضر مشغول اجرای تور در استرالیاست اما داگلاس چالمرز که معلم است، خود را به شکل او در می آورد و از بچه ها سوءاستفاده می کرد.

 

داگلاس چالمرز منحرفی که خودش را شبیه جاستین بیبر می کرد!

 

جنجال سوء استفاده جنسی جاستین از دختران + تصاویر

داگلاس چالمرز پیش از این هم برای استفاده نابجا از اینترنت برای اغفال کودکان زیر ۱۶ سال دادگاهی شده بود. او در ده سال گذشته بیش از ۹۳۱ بار برای ارتکاب جرم هایی مثل تجاوز، رابطه نامشروع با کودکان، ساخت کالا هایی با بهره وری از کودکان محکوم شده است.

 

پلیس پس از بازرسی خانه متهم، با جستجو در کامپیوتر متوجه شد این شخص با استفاده از فیس بوک و اسکایپ ، ضمن ایجاد رابطه با قربانیانش از آنها تقاضای ارسال عکس های برهنه می کرد.

 

این خبر به آسیب پذیری کودکان در شبکه های اجتماعی و اپلیکشن های ارتباط دو جانبه اشاره می کند. اینکه خیلی از کودکان به آسانی باور می کنند طرف مقابلشان یکی از سلبریتی های مورد علاقه شان است، باید زمینه ای برای آموزش های جدی در مورد ایمنی اینترنتی به وجود آورد.

 

پیشنهاد میشود مطالب زیر را هم بخوانیدبرچسبها:

laghari
بیوگرافی هنرمندان