پسر خوشگلی که با مرگش دختران را به وحشت انداخت (عکس)

پسر خوشگلی که با مرگش دختران را به وحشت انداخت (عکس)

پسر خوشگلی که با مرگش دختران را به وحشت انداخت (عکس)

 

ماجرای پسر جذاب و خوشگل و 24 ساله ای که با مرگش دختران را به وحشت انداخت ؟ در ادامه این بخش از مطالب جالب سایت نازوب ماجرای مرگ این پسر و علت ترس و وحشت دختران را دنبال کنید.

 

شرکت در تششیع جنازه فرد مرده نه تنها وحشت ندارد بلکه ثواب هم دارد.اما جوان 24 ساله با بیماری خود شرکت کنندگان زیادی را دچار وحشت نمود.تعداد بسیاری از افرادی که دچار وحشت شدند بیشتر خانم هایی بودند که با این جوان رابطه دوستانه داشته اند.

 

پسر خوشگلی که با مرگش دختران را به وحشت انداخت (عکس)

جوان 24 ساله به نام دانیل دکو برای چند سال بیماری ایدز خود را از همگان پنهان می نمود.اما هنگامی که فوت نمود پزشک قانونی تشخیص داد که وی دچار ایدز بوده است.از هنگامی که خبر بیماری او در بین تششیع کنندگان او پیچید موجبات وحشت عده زیادی از زنان را سبب شد.

 

جمعا 40 زن جهت تست ویروس اچ ای وی به بیمارستان مراجعه نمودند و اکنون تا رسیدن نتیجه در وحشت بسر می برند.

پسر خوشگلی که با مرگش دختران را به وحشت انداخت (عکس)

یکی از پزشکان محلی شهر سگارسی در جنوب شرق دولج کانتری رومانی سعی می نماید بیماری وی را عمومی نماید اما با تهدید خانواده متوفی روبرو می شود.

 

پزشک خانواده متوفی کورنل استانسیو پس از رابطه برقرار نمودن دکو با دختر دیگر سعی می نماید انرا عمومی نماید که با مخالفت وکیل مادر متوفی روبرو می گردد.وی تهدید می گردد چنانچه به این کار اقدام نماید از سوی وکیل تحت تعقیب قانونی قرار می گیرد

دکتر کورنل می گوید من می دانستم که دکو با دختران زیادی رابطه دارد اما کاری از دستم ساخته نبود.

 
بسیاری از خانم های شرکت کننده در تششیع جنازه دکو هنگامی که متوجه شدن وی دچار ویروس ایدز بودند به شدت دچار وحشت و اضطراب شدند.

 
 

هر چند فرد مرده غیر قابل تعقیب است اما تحقیقات از خانواده متوفی و سایر افرادی که در این زمینه اگاهی داشته اند شروع شده است.بر اساس قانون رومانی چنانچه فردی بداند دچار ویروس ایدز می باشد و دیگران را مبتلا نماید بین 5 تا 15 سال زندانی می گردد

 

بسیاری از سایتهای اجتماعی نسبت به انتشار تصویری از دکو در کنار یکی از دختران اقدام نموده اند.دکتر استانسیو می گوید از اوضاع بوجود امده تعجب نمی نماید به خاطر اینکه دکو با دختران زیادی دوست بوده است.


 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته