loading...

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مهارت و ترفندهای زندگی وبسایت ناز وب

بوی تعفن آوری که مردم سیستان را بیمارستانی کرد ! جزئیات

مجموعه : اخبار حوادث
بوی تعفن آوری که مردم سیستان را بیمارستانی کرد ! جزئیات

بوی تعفن آوری که مردم سیستان را بیمارستانی کرد ! جزئیات

 

ماجرای انتشار بوی نامطبوع و بسیار تعفن آوری که مردم خاش را بیمارستانی کرد! علت این بوی نامطبوع را در ادامه این بخش خبری سایت نازوب دنبال کنید.

 

 

به گزارش نازوب؛  سردار رحیمی رئیس پلیس سیستان و بلوچستان درمورد استشمام بوی تعفن در خاش گفت:در حال حاضر ۶۰ نفر دچار مسمومیت شدند که ۱۹ نفر آنها سرپایی مداوا شدند.

 

وی افزود:در حال بررسی موضوع هستیم تا علت این بوی نامطبوع و مسمومیت شهروندان مشخص شود.

 

 وی در مورد آخرین وضعیت مسمومیت اهالی شهرستان خاش در استان سیستان وبلوچستان به علت تنفس بوی تعفن، گفت: بعد از اعلام مسمومیت به علت استشمام بوی تعفن و تند در سطح شهر ، پلیس وارد عمل شد.

 

 

 فعالیت آتشفشان عامل انتشار بوی نامطبوع در شهرستان خاش

مدیر کل دفتر مدیریت بحران سیستان و بلوچستان گفت:فعالیت آتشفشان تفتان عامل انتشار بوی نامطبوع در شهرستان خاش است.

 

انتشار بوی نامطبوع در خاش50 نفر را راهی بیمارستان کرد

 

ستاد بحران دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان اعلام کرد: بدنبال دریافت گزارشاتی مبنی بر استشمام بوی شبیه به گوگرد در مناطق مختلف شهر خاش، بررسی های میدانی توسط کارکنان و کارشناسان مرکز فوریت های پزشکی، اورژانس ۱۱۵ و کارکنان بهداشتی و درمانی صورت گرفته است.

 

بوی تعفن آوری که مردم سیستان را بیمارستانی کرد ! جزئیات

تاکنون بالغ بر ۵۰ نفر از ساکنان محترم شهر خاش که عموما مبتلا به بیماری های زمینه ای مانند آسم بوده اند با علایمی از قبیل تنگی نفس و حالت تهوع به بیمارستان امام خمینی (ره) خاش مراجعه نموده اند که ۲۵ نفر از آنان به منظور دریافت خدمات طبی بیشتر بستری شده اند.

بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی به دنبال کاهش شدت بوی نامطبوع در سطح شهر، روند کاهش مراجعین به بیمارستان شروع شده است.

 

در حال حاضر تیم بهداشتی به منظور بررسی های تخصصی بیشتر به سمت شهرستان خاش حرکت کرده و تا دقایقی دیگر تیم درمانی متشکل از جمعی از پزشکان متخصص و فوق تخصص به منظور ارزیابی های بالینی و تدوین پروتکل درمانی به سمت خاش حرکت خواهد کرد.

 

ستاد بحران دانشگاه از هموطنان عزیز درخواست می نماید تا ضمن حفظ خونسردی, اطلاعات صحیح و توصیه های بهداشتی را از طریق این ستاد و یا سایر مراجع ذیصلاح مانند فرمانداری خاش پی گیری نمایند.

 

احتمال می‌رود این بوی نامطبوع از آتشفشان نیمه‌فعال تفتان یا شهرک صنعتی این شهر باشد.اطلاعات بیشتر در خصوص این بوی نا مطبوع به استحضار خواهد رسید.

 

همچنین در صورت بروز هر گونه علائم تنفسی، گوارشی و پوستی به پزشکان مستقر در مراکز جامع خدمات سلامت (درمانگاه ها) و یا بیمارستان مراجعه نمایند.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی خاش  در خصوص جزئیات بیشر انتشار بوی نامطبوع در خاش گفت :مدت زمان انتشار بود حداکثر 2 تا 2.5 ثانیه بوده است.

 

وی ادامه داد:بسیاری از بیماران مرخص شده اند و جای نگرانی وجود ندارد.در حال تحقیق هستیم، و به زودی منبع انتشار بوی نامطبوع مشخص خواهد شد.

 

منبع: نازوب – www.nazweb.ir

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته
تصاویر جهیزه 4 میلیاردی دختر شهردار تهران
تصاویر جهیزه 4 میلیاردی دختر شهردار تهران
مشاهده بیشتر